Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cliff Rowe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cliff Rowe: wat de consultaties laten zien
Het werk van Cliff Rowe dat het meest bekeken is, is Man and Microscope, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door St Pancras, Cleaning Yard en The Fried Fish Shop. De pagina van de kunstenaar is 1.000 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.400 keer, in totaal 3.400 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 steeg het aantal weergaven met 300%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.600. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (85%) en telefoons (15%). Lezers selecteren Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) bij 59% van de bezoeken, terwijl dit 36% van de catalogus vertegenwoordigt.
Cliff Rowe: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Cliff Rowe en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Man and Microscope
300 bezoeken · 9,4%
-
2
St Pancras, Cleaning Yard, 1945
200 bezoeken · 6,2%
-
3
The Fried Fish Shop, 1936
200 bezoeken · 6,2%
-
4
Electrical Engineer
200 bezoeken · 6,2%
-
5
Street Scene Kentish Town, 1931
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Woman with a Shopping Bag
200 bezoeken · 6,2%
-
7
Drying Enamel Plates
200 bezoeken · 6,2%
-
8
Cleaning Gas Retorts, St Pancras, 1942
100 bezoeken · 3,1%
-
9
Chemist
100 bezoeken · 3,1%
-
10
Loco Cleaners
100 bezoeken · 3,1%
Wanneer is het dossier van Cliff Rowe geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 700 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 200 |
Wanneer worden de werken van Cliff Rowe bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Cliff Rowe?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 36,0% | 34,4% |
| Zachte schaduw | 50,0% | 28,1% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 28,1% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 9,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 34,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 15,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 84,0% | 70,0% |
| Neutrale kleuren | 12,0% | 30,0% |
| Donkere tinten | 4,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 53,1% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 46,9% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 6,2% |
| Zacht | 40,0% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 21,9% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 25,0% |
| Verklaring | 2,0% | 9,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 59,4% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 28,1% |
| Harmonieus palet | 2,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Cliff Rowe, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chemist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Casting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with a Shopping Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Electrical Engineer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Industrial Plant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Men Building Frame | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plating Bicycle Frames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man Shaping a Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Drawing Out Molten Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Cliff Rowe per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 85,3% |
| telefoons | 500 | 14,7% |
In welke talen wordt Cliff Rowe geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Cliff Rowe, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Cliff Rowe
Welk werk van Cliff Rowe wordt het vaakst bekeken?
- Man and Microscope eerst, met 300 bezoeken en 9% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Cliff Rowe op WikiOO.org?
- 3.400 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 naar de artiestenpagina, 2.400 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Cliff Rowe?
- Ze maken gebruik van apparaten (85%) en telefoons (15%); apparaten is goed voor 85% van de consultaties.
Welke werken van Cliff Rowe sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) ontvangen 59% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.