Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cornelis Springer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cornelis Springer: wat de consultaties laten zien
Het werk van Cornelis Springer dat het meest bekeken is, is Enkhuizen south havendijk, met 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Many figures in the streets of Haarlem en Weeshuis in Enkhuizen. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 6.200 keer, in totaal 6.800 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 steeg het aantal weergaven met 725%. Okt 2026 is de maand met de meeste weergaven: 3.300. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (49%), tablets (49%) en telefoons (3%). Lezers selecteren Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) bij 35% van de bezoeken, terwijl dit 10% van de catalogus vertegenwoordigt.
Cornelis Springer: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Cornelis Springer en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 bezoeken · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 bezoeken · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 bezoeken · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 bezoeken · 4,4%
-
5
Street scene
200 bezoeken · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 bezoeken · 2,9%
-
7
Village view
200 bezoeken · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 bezoeken · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 bezoeken · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 bezoeken · 2,9%
Wanneer is het dossier van Cornelis Springer geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 3.100 |
Wanneer worden de werken van Cornelis Springer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Cornelis Springer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 1,5% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 17,6% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 41,2% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 39,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 14,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,0% | 55,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 29,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 48,9% | 63,1% |
| Aardse tinten | 48,9% | 35,4% |
| Donkere tinten | 2,1% | 1,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 22,1% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 75,0% |
| Levendig | 10,0% | 2,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,0% | 5,9% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 2,9% |
| Krachtig contrast | 4,0% | 7,3% |
| Verklaring | 76,0% | 83,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 1,5% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 4,4% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 35,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 39,7% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 19,1% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Cornelis Springer, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Cornelis Springer per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 48,5% |
| tablets | 3.300 | 48,5% |
| telefoons | 200 | 2,9% |
In welke talen wordt Cornelis Springer geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Cornelis Springer, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 3.000 |
| ma 26 Okt | 300 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Cornelis Springer
Welk werk van Cornelis Springer wordt het vaakst bekeken?
- Enkhuizen south havendijk eerst, met 400 bezoeken en 6% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Cornelis Springer op WikiOO.org?
- 6.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 6.200 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Cornelis Springer?
- Ze maken gebruik van apparaten (49%), tablets (49%) en telefoons (3%); apparaten is goed voor 49% van de consultaties.
Welke werken van Cornelis Springer sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) ontvangen 35% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.