Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Daniel Garber op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Daniel Garber: de statistieken in het kort
Springtime In The Village is het meest bekeken werk van Daniel Garber: 1.200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 41% van het totaal. Vaak geraadpleegd: New Hope en A Wooded Watershed. Totaal aantal weergaven: 2.300 (400 artiestenpagina's, 1.900 kunstwerken). Stijging van 700% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.400 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Krachtig contrast (Contrast), 52% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.
Top 10 werken van Daniel Garber op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Daniel Garber.
-
1
Springtime In The Village
1.200 bezoeken · 41,4%
-
2
New Hope
300 bezoeken · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 bezoeken · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 bezoeken · 6,9%
-
5
Reading -
200 bezoeken · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 bezoeken · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 bezoeken · 3,4%
-
8
The Valley
100 bezoeken · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 bezoeken · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 bezoeken · 3,4%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Daniel Garber record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Daniel Garber?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Daniel Garber worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 3,5% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 3,5% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 72,4% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 20,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,0% | 10,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 48,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 42,0% | 27,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,0% | 13,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 48,6% | 63,0% |
| Neutrale kleuren | 31,4% | 18,5% |
| Donkere tinten | 17,1% | 14,8% |
| Monochroom | 2,9% | 3,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,0% | 10,3% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 69,0% |
| Levendig | 24,0% | 20,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 13,8% |
| Zacht | 32,0% | 13,8% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 6,9% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 51,7% |
| Verklaring | 20,0% | 13,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,0% | 44,8% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 10,3% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 13,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 27,6% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 3,5% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Daniel Garber over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Daniel Garber naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 200 | 66,7% |
| Engels | 100 | 33,3% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Daniel Garber, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 200 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 500 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 500 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 700 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 500 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 800 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 600 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 700 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 300 |
Daniel Garber: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Daniel Garber?
- Springtime In The Village: 1.200 weergaven, 41% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Daniel Garber?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 1.900 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Daniel Garber?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 52% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.