Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van David Farquharson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
David Farquharson: wat de consultaties laten zien
Het werk van David Farquharson dat het meest bekeken is, is In a Fog, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Loch Katrine en Perth. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.400 keer, in totaal 2.000 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 steeg het aantal weergaven met 400%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.300. Lezers selecteren Zachte schaduw (Lichtsterkte) bij 60% van de bezoeken, terwijl dit 28% van de catalogus vertegenwoordigt.
David Farquharson: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van David Farquharson en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
In a Fog, 1897
200 bezoeken · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 bezoeken · 10,0%
-
3
Perth
200 bezoeken · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 bezoeken · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 bezoeken · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 bezoeken · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 bezoeken · 5,0%
-
10
On The Achray
100 bezoeken · 5,0%
Wanneer is het dossier van David Farquharson geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Wanneer worden de werken van David Farquharson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van David Farquharson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 10,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,3% | 63,6% |
| Neutrale kleuren | 37,8% | 36,4% |
| Donkere tinten | 10,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 55,0% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 45,0% |
| Levendig | 14,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 6,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 25,0% |
| Verklaring | 54,0% | 65,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 5,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 25,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van David Farquharson, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt David Farquharson geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor David Farquharson, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 500 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van David Farquharson
Welk werk van David Farquharson wordt het vaakst bekeken?
- In a Fog eerst, met 200 bezoeken en 10% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van David Farquharson op WikiOO.org?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 1.400 naar de werken.
Welke werken van David Farquharson sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zachte schaduw (Lichtsterkte) ontvangen 60% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.