Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eanger Irving Couse op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Eanger Irving Couse: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Eanger Irving Couse in de WikiOO.org-database Pottery Vendor: 200 weergaven, wat 5% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Flute Ceremony en Indian beside a Camp Fire. De pagina's van Eanger Irving Couse zijn 3.500 keer bekeken: 600 keer op het artiestenprofiel en 2.900 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 3.100 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (94%) en telefoons (6%). Lezers raadplegen Serene (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 27% van de bezoeken tegenover 10% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Eanger Irving Couse
Werken van Eanger Irving Couse gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Pottery Vendor, 1916
200 bezoeken · 5,4%
-
2
The Flute Ceremony, 1922
200 bezoeken · 5,4%
-
3
Indian beside a Camp Fire
200 bezoeken · 5,4%
-
4
The Lesson
200 bezoeken · 5,4%
-
5
Indians in Moonlight
200 bezoeken · 5,4%
-
6
Indian Painter
100 bezoeken · 2,7%
-
7
Ambush, 1897
100 bezoeken · 2,7%
-
8
Indian Weaver, 1914
100 bezoeken · 2,7%
-
9
Moki Snake Sance, 1904
100 bezoeken · 2,7%
-
10
Untitled (AQU5U3), 1927
100 bezoeken · 2,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Eanger Irving Couse per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 2.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Eanger Irving Couse bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Eanger Irving Couse bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 30,0% | 29,7% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 24,3% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 35,1% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 5,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 5,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,0% | 13,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 29,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 50,0% | 43,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 24,0% | 13,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 52,4% | 63,3% |
| Donkere tinten | 28,6% | 20,0% |
| Neutrale kleuren | 19,1% | 16,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 24,3% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 56,8% |
| Levendig | 24,0% | 18,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 27,0% |
| Zacht | 34,0% | 8,1% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 16,2% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 21,6% |
| Verklaring | 32,0% | 27,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 10,8% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 10,8% |
| Evenwichtige harmonie | 24,0% | 21,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 29,7% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 27,0% |
Welke werken van Eanger Irving Couse worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chief David Shoppenegons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Painter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pottery Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ambush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moki Snake Sance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Taos Indian and Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave Recording Gene… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Eanger Irving Couse te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 94,3% |
| telefoons | 200 | 5,7% |
In welke talen wordt Eanger Irving Couse geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Eanger Irving Couse zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Eanger Irving Couse
Welke werken van Eanger Irving Couse worden het meest bekeken?
- Pottery Vendor, met 200 weergaven (5% van alle weergaven van Eanger Irving Couse). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Eanger Irving Couse opgezocht op WikiOO.org?
- 3.500 keer in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 2.900 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Eanger Irving Couse bekeken?
- Eanger Irving Couse wordt bekeken op apparaten (94%) en telefoons (6%); apparaten is goed voor 94% van de weergaven.
Welke werken van Eanger Irving Couse geven lezers de voorkeur?
- Serene (Contrast): 27% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.