Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Edwin Cooper op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Edwin Cooper: de statistieken in het kort
Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape is het meest bekeken werk van Edwin Cooper: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Lord grosvenor's enterprise winning from waty and hannibal at brighton races en A Chestnut Hunter And A Grey Hunter By A Manger, With A River Landscape Beyond. Totaal aantal weergaven: 800 (100 artiestenpagina's, 700 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (600 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging), 62% van de bezoeken voor 46% van de catalogus.
Top 7 werken van Edwin Cooper op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Edwin Cooper.
-
1
Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape
200 bezoeken · 25,0%
-
2
Lord grosvenor's enterprise winning from waty and hannibal at brighton races
100 bezoeken · 12,5%
-
3
A Chestnut Hunter And A Grey Hunter By A Manger, With A River Landscape Beyond
100 bezoeken · 12,5%
-
4
A Chestnut Hunter And A Terrier In An Extensive Landscape
100 bezoeken · 12,5%
-
5
A Grey Carriage Horse In A Stable
100 bezoeken · 12,5%
-
6
A Bay Hunter With A Dog By A Fence
100 bezoeken · 12,5%
-
7
Pointers In A Landscape
100 bezoeken · 12,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Edwin Cooper record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Edwin Cooper?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Edwin Cooper worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 33,3% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 29,2% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 29,2% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 8,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,8% | 12,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 45,8% | 62,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 75,0% | 87,5% |
| Neutrale kleuren | 16,7% | 12,5% |
| Donkere tinten | 4,2% | 0,0% |
| Monochroom | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,5% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 62,5% | 75,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 20,8% | 0,0% |
| Zacht | 20,8% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 29,2% | 37,5% |
| Verklaring | 20,8% | 12,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 29,2% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 54,2% | 62,5% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Edwin Cooper over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A foxhound and her litter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A liver chestnut in an exte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Carriage Horse In A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A dark bay horse and a terr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Chestnut Hunter And A Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A gentleman riding a horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing to set off | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord grosvenor's enterprise… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Greyhounds In A Lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Edwin Cooper naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Edwin Cooper, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Edwin Cooper: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Edwin Cooper?
- Two Gentlemen With Their Hunters, In An Extensive Landscape: 200 weergaven, 25% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 7.
Wat is het lezerspubliek van Edwin Cooper?
- 800 bezoeken in twaalf maanden (100 pagina's van de kunstenaar, 700 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Edwin Cooper?
- Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 62% van de bezoeken voor 46% van de catalogus.