Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Edwin Ellis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Edwin Ellis: wat de consultaties laten zien
Het werk van Edwin Ellis dat het meest bekeken is, is The Haven Under The Hill, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The Harbour en Landscape With Peasant. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.300 keer, in totaal 1.700 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 steeg het aantal weergaven met 300%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 900. Lezers selecteren Gedempt (Kleurverzadiging) bij 62% van de bezoeken, terwijl dit 32% van de catalogus vertegenwoordigt.
Edwin Ellis: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Edwin Ellis en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
The Haven Under The Hill
300 bezoeken · 18,8%
-
2
The Harbour
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Landscape With Peasant
200 bezoeken · 12,5%
-
4
Seascape
200 bezoeken · 12,5%
-
5
Landscape And A River
100 bezoeken · 6,2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 bezoeken · 6,2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 bezoeken · 6,2%
-
10
On The South Coast Of England
100 bezoeken · 6,2%
Wanneer is het dossier van Edwin Ellis geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Wanneer worden de werken van Edwin Ellis bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Edwin Ellis?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 56,0% | 62,5% |
| Algehele helderheid: licht | 14,0% | 31,2% |
| Lichtgevend | 2,0% | 6,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 62,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 46,0% | 75,0% |
| Aardse tinten | 51,3% | 25,0% |
| Donkere tinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 43,8% |
| Levendig | 6,0% | 6,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 25,0% |
| Verklaring | 54,0% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 31,2% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 18,8% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 12,5% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Edwin Ellis, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Edwin Ellis geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Edwin Ellis, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Edwin Ellis
Welk werk van Edwin Ellis wordt het vaakst bekeken?
- The Haven Under The Hill eerst, met 300 bezoeken en 19% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Edwin Ellis op WikiOO.org?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 1.300 naar de werken.
Welke werken van Edwin Ellis sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gedempt (Kleurverzadiging) ontvangen 62% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.