Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Emil Jakob Schindler op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Emil Jakob Schindler: de statistieken in het kort
Grazing Cattle in Holland is het meest bekeken werk van Emil Jakob Schindler: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Flower Garden in Weissenkirchen en March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Totaal aantal weergaven: 2.900 (1.600 artiestenpagina's, 1.300 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.200 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Neutrale kleuren (Kleurenpalet), 85% van de bezoeken voor 57% van de catalogus.
Top 9 werken van Emil Jakob Schindler op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Emil Jakob Schindler.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 bezoeken · 20,0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 bezoeken · 13,3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 bezoeken · 13,3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 bezoeken · 13,3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 bezoeken · 6,7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Embrace in the Forest
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 bezoeken · 6,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Emil Jakob Schindler record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 1.100 | 1.100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Emil Jakob Schindler?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Emil Jakob Schindler worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 6,7% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 20,0% |
| Gematigde luminantie | 46,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 40,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 60,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 56,7% | 84,6% |
| Aardse tinten | 40,0% | 15,4% |
| Donkere tinten | 3,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 26,7% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 73,3% |
| Levendig | 6,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 24,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 13,3% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 6,7% |
| Verklaring | 46,0% | 60,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 40,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 6,7% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Emil Jakob Schindler over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mühlwehr in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motif from the Prate Krieau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Duck Hunting in the Prater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Lane near Schärfling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gosau Mill near Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise in the Prater Mead… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Atmosphere Early S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow in Hacking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Month in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Emil Jakob Schindler naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Emil Jakob Schindler, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Emil Jakob Schindler: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Emil Jakob Schindler?
- Grazing Cattle in Holland: 300 weergaven, 20% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 9.
Wat is het lezerspubliek van Emil Jakob Schindler?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden (1.600 pagina's van de kunstenaar, 1.300 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Emil Jakob Schindler?
- Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 85% van de bezoeken voor 57% van de catalogus.