Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Émile Gallé op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Émile Gallé: de statistieken in het kort
Inky cap lamp is het meest bekeken werk van Émile Gallé: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Hand with Seaweed and Shells en Elephant Vase. Totaal aantal weergaven: 1.500 (400 artiestenpagina's, 1.100 kunstwerken). Stijging van 400% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Mysterieus (Emotionele toon), 57% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
Top 6 werken van Émile Gallé op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Émile Gallé.
-
1
Inky cap lamp, 1902
400 bezoeken · 33,3%
-
2
Hand with Seaweed and Shells, 1904
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Elephant Vase, 1931
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Cigar box Moissonneurs Égyptiens, 1889
200 bezoeken · 16,7%
-
5
Vase Musa Paradisiaca, 1895
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Vase with Cherry Tree Branches, 1900
100 bezoeken · 8,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Émile Gallé record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Émile Gallé?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Émile Gallé worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Romantisch | 60,0% | 42,9% |
| Mysterieus | 20,0% | 57,1% |
| Nostalgisch | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,6% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 7,1% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 14,3% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 21,4% | 8,3% |
| Lichtgevend | 28,6% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 71,4% | 66,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,6% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 64,3% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 35,7% | 50,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,1% | 8,3% |
| Zacht | 21,4% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 21,4% | 0,0% |
| Verklaring | 50,0% | 41,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 42,9% | 50,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,1% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,7% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Émile Gallé over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase Musa Paradisiaca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Decanter en Stopper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inky cap lamp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Prunus Émile Gallé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cigar box Moissonneurs Égyp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase with mayfly design | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Vase with Cherry Tree Branc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vase à motifs de chardons (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Émile Gallé naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 57,1% |
| Grieks | 100 | 14,3% |
| Spaans | 100 | 14,3% |
| Hongaars | 100 | 14,3% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Émile Gallé, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
Émile Gallé: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Émile Gallé?
- Inky cap lamp: 400 weergaven, 33% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 6.
Wat is het lezerspubliek van Émile Gallé?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 1.100 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Émile Gallé?
- Ja, Mysterieus (Emotionele toon): 57% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.