Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Émile Munier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Émile Munier: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Émile Munier in de WikiOO.org-database On the beach: 400 weergaven, wat 7% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen portrait de marie louise en Lunch on the Steps. De pagina's van Émile Munier zijn 6.500 keer bekeken: 1.400 keer op het artiestenprofiel en 5.100 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 58% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 4.500 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (83%) en telefoons (17%). Lezers raadplegen Harmonieus palet (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 33% van de bezoeken tegenover 16% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Émile Munier
Werken van Émile Munier gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
On the beach
400 bezoeken · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 bezoeken · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 bezoeken · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 bezoeken · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 bezoeken · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 bezoeken · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 bezoeken · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 bezoeken · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 bezoeken · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 bezoeken · 3,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Émile Munier per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3.600 |
| Aug 2026 | 200 | 1.000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Émile Munier bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Émile Munier bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 24,1% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 44,4% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 18,5% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 3,7% |
| Lichtgevend | 2,0% | 9,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,0% | 20,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 61,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 18,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 81,6% | 76,1% |
| Neutrale kleuren | 7,9% | 17,4% |
| Monochroom | 2,6% | 6,5% |
| Donkere tinten | 7,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 38,9% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 61,1% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 9,3% |
| Zacht | 12,0% | 9,3% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 13,0% |
| Verklaring | 48,0% | 57,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 5,6% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 7,4% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 13,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 40,7% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 33,3% |
Welke werken van Émile Munier worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Émile Munier te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 5.400 | 83,1% |
| telefoons | 1.100 | 16,9% |
In welke talen wordt Émile Munier geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 50,0% |
| Portugees | 100 | 50,0% |
Hoeveel consultaties van Émile Munier zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over het lezerspubliek van Émile Munier
Welke werken van Émile Munier worden het meest bekeken?
- On the beach, met 400 weergaven (7% van alle weergaven van Émile Munier). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Émile Munier opgezocht op WikiOO.org?
- 6.500 keer in twaalf maanden: 1.400 op de artiestenpagina en 5.100 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Émile Munier bekeken?
- Émile Munier wordt bekeken op apparaten (83%) en telefoons (17%); apparaten is goed voor 83% van de weergaven.
Welke werken van Émile Munier geven lezers de voorkeur?
- Harmonieus palet (Kleurharmonie): 33% van de bezoeken, tegenover 16% van de catalogus.