Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Emilio Sánchez Perrier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Emilio Sánchez Perrier: wat de consultaties laten zien
Het werk van Emilio Sánchez Perrier dat het meest bekeken is, is A Riverbank in Poissy, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Spanish Landscape en At the edge of the river. De pagina van de kunstenaar is 800 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.100 keer, in totaal 1.900 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 600%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.000. Lezers selecteren Gedempt (Kleurverzadiging) bij 45% van de bezoeken, terwijl dit 19% van de catalogus vertegenwoordigt.
Emilio Sánchez Perrier: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Emilio Sánchez Perrier en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 bezoeken · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 bezoeken · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 bezoeken · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 bezoeken · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer is het dossier van Emilio Sánchez Perrier geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
Wanneer worden de werken van Emilio Sánchez Perrier bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Emilio Sánchez Perrier?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 16,2% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 29,7% | 18,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,9% | 45,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,1% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 35,1% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,8% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 13,5% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 64,9% | 54,5% |
| Levendig | 21,6% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,7% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 8,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 27,0% | 36,4% |
| Verklaring | 62,2% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,4% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 13,5% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 13,5% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,8% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 29,7% | 18,2% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Emilio Sánchez Perrier, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Emilio Sánchez Perrier geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 45,5% |
| Spaans | 500 | 45,5% |
| Portugees | 100 | 9,1% |
Hoeveel consulten per dag voor Emilio Sánchez Perrier, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 400 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 1.100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 700 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
Over het publiek van Emilio Sánchez Perrier
Welk werk van Emilio Sánchez Perrier wordt het vaakst bekeken?
- A Riverbank in Poissy eerst, met 300 bezoeken en 27% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Emilio Sánchez Perrier op WikiOO.org?
- 1.900 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina, 1.100 naar de werken.
Welke werken van Emilio Sánchez Perrier sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gedempt (Kleurverzadiging) ontvangen 45% van de bezoeken voor 19% van de catalogus.