Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Hamlin Baker op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernest Hamlin Baker: de statistieken in het kort
Heinrich Himmler is het meest bekeken werk van Ernest Hamlin Baker: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 16% van het totaal. Vaak geraadpleegd: J. Robert Oppenheimer en Erwin Rommel. Totaal aantal weergaven: 1.600 (100 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.200 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), 84% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.
Top 10 werken van Ernest Hamlin Baker op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Ernest Hamlin Baker.
-
1
Heinrich Himmler, 1945
300 bezoeken · 15,8%
-
2
J. Robert Oppenheimer, 1948
200 bezoeken · 10,5%
-
3
Erwin Rommel, 1942
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Raymond A. Spruance, 1944
200 bezoeken · 10,5%
-
5
William J. Levitt, 1950
100 bezoeken · 5,3%
-
6
John L. Lewis, 1946
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Omar Nelson Bradley, 1944
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Sir Winston Churchill, 1949
100 bezoeken · 5,3%
-
9
James O. Eastland, 1956
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Bernard Montgomery, 1944
100 bezoeken · 5,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Ernest Hamlin Baker record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Ernest Hamlin Baker?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Ernest Hamlin Baker worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,5% | 15,8% |
| Gematigde luminantie | 41,3% | 31,6% |
| Algehele helderheid: licht | 43,5% | 47,4% |
| Lichtgevend | 8,7% | 5,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 23,9% | 42,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,3% | 5,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,3% | 36,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,5% | 15,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 61,4% | 43,8% |
| Aardse tinten | 31,8% | 43,8% |
| Donkere tinten | 6,8% | 12,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,5% | 21,1% |
| Gebalanceerd | 67,4% | 42,1% |
| Levendig | 26,1% | 36,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,2% | 0,0% |
| Zacht | 2,2% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 8,7% | 5,3% |
| Krachtig contrast | 23,9% | 15,8% |
| Verklaring | 63,0% | 73,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,7% | 5,3% |
| Zacht gemengd palet | 15,2% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 17,4% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 47,8% | 84,2% |
| Harmonieus palet | 10,9% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Ernest Hamlin Baker over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oveta Culp Hobby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Robert Oppenheimer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| American Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asa Philip Randolph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heinrich Himmler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Francisco Franco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earl Kemp Long | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Rommel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Husband E. Kimmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Ernest Hamlin Baker naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Ernest Hamlin Baker, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Ernest Hamlin Baker: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Ernest Hamlin Baker?
- Heinrich Himmler: 300 weergaven, 16% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Ernest Hamlin Baker?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden (100 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Ernest Hamlin Baker?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 84% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.