Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernest Lawson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernest Lawson: de statistieken in het kort
Realization is het meest bekeken werk van Ernest Lawson: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 5% van het totaal. Vaak geraadpleegd: River Scene in Winter en High Bridge at Night, New York City. Totaal aantal weergaven: 9.000 (1.100 artiestenpagina's, 7.900 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (7.200 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (98%) en telefoons (2%) Waargenomen voorkeur: Neutrale kleuren (Kleurenpalet), 60% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.
Top 10 werken van Ernest Lawson op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Ernest Lawson.
-
1
Realization
400 bezoeken · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 bezoeken · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 bezoeken · 3,8%
-
4
The Bridge
300 bezoeken · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 bezoeken · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 bezoeken · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 bezoeken · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 bezoeken · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 bezoeken · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 bezoeken · 2,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Ernest Lawson record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 500 | 6.700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Ernest Lawson?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Ernest Lawson worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 2,5% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 11,2% |
| Gematigde luminantie | 44,0% | 43,8% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 40,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 2,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 35,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 37,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 15,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 12,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 43,3% | 60,0% |
| Aardse tinten | 23,3% | 27,3% |
| Donkere tinten | 13,3% | 9,1% |
| Natuurlijke tinten | 6,7% | 1,8% |
| Pasteltinten | 6,7% | 1,8% |
| Monochroom | 6,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,0% | 22,5% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 58,8% |
| Levendig | 22,0% | 18,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 6,2% |
| Zacht | 16,0% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 11,2% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 38,8% |
| Verklaring | 14,0% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 15,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 18,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 15,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Ernest Lawson over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Wordt Ernest Lawson bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 8.800 | 97,8% |
| telefoons | 200 | 2,2% |
Wat is de verdeling van de lezers van Ernest Lawson naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 300 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Ernest Lawson, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 300 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Ernest Lawson: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Ernest Lawson?
- Realization: 400 weergaven, 5% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Ernest Lawson?
- 9.000 bezoeken in twaalf maanden (1.100 pagina's van de kunstenaar, 7.900 werken).
Wordt Ernest Lawson vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (98%) en telefoons (2%); apparaten loopt voor met 98%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Ernest Lawson?
- Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 60% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.