Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernst Stuven op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernst Stuven: wat de consultaties laten zien
Het werk van Ernst Stuven dat het meest bekeken is, is Still life of flowers, met 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge en Flowers in a vase. De pagina van de kunstenaar is 800 keer bekeken en de pagina's van de werken 500 keer, in totaal 1.300 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 300%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 800. Lezers selecteren Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) bij 40% van de bezoeken, terwijl dit 19% van de catalogus vertegenwoordigt.
Ernst Stuven: de 5 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Ernst Stuven en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Still life of flowers
100 bezoeken · 20,0%
-
2
Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge
100 bezoeken · 20,0%
-
3
Flowers in a vase
100 bezoeken · 20,0%
-
4
Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail
100 bezoeken · 20,0%
-
5
Fruit Study
100 bezoeken · 20,0%
Wanneer is het dossier van Ernst Stuven geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Wanneer worden de werken van Ernst Stuven bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Ernst Stuven?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 93,8% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 6,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,5% | 60,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,2% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,2% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 87,5% | 80,0% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 20,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 31,2% | 40,0% |
| Zacht | 43,8% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 6,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,8% | 20,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 31,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 25,0% | 40,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,8% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 6,2% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Ernst Stuven, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life of grapes, a pum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with grapes, pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Flowers in a vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fruit Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life of flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses, tulips, poppies, a s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Ernst Stuven geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 40,0% |
| Russisch | 200 | 40,0% |
| Duits | 100 | 20,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Ernst Stuven, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 300 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Ernst Stuven
Welk werk van Ernst Stuven wordt het vaakst bekeken?
- Still life of flowers eerst, met 100 bezoeken en 20% van de consultaties. 5 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Ernst Stuven op WikiOO.org?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van Ernst Stuven sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) ontvangen 40% van de bezoeken voor 19% van de catalogus.