Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francesco Mochi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francesco Mochi: wat de consultaties laten zien
Het werk van Francesco Mochi dat het meest bekeken is, is St Martha, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 16% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Snowy landscape en Portrait_children_landscape_hi. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.700 keer, in totaal 2.400 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 200%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.000. Lezers selecteren Verklaring (Contrast) bij 79% van de bezoeken, terwijl dit 65% van de catalogus vertegenwoordigt.
Francesco Mochi: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Francesco Mochi en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
St Martha, 1609
300 bezoeken · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 bezoeken · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 bezoeken · 5,3%
Wanneer is het dossier van Francesco Mochi geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Wanneer worden de werken van Francesco Mochi bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Francesco Mochi?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 17,6% | 26,3% |
| Zachte schaduw | 20,6% | 26,3% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 31,6% |
| Algehele helderheid: licht | 5,9% | 15,8% |
| Lichtgevend | 5,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 82,3% | 79,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,7% | 21,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,9% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 79,4% | 79,0% |
| Gebalanceerd | 20,6% | 21,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,9% | 0,0% |
| Zacht | 2,9% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 14,7% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 11,8% | 5,3% |
| Verklaring | 64,7% | 79,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,7% | 21,1% |
| Zacht gemengd palet | 5,9% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 2,9% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,9% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 23,5% | 10,5% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Francesco Mochi, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Francesco Mochi geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 33,3% |
| Japans | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Hoeveel consulten per dag voor Francesco Mochi, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 400 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 600 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 700 |
Over het publiek van Francesco Mochi
Welk werk van Francesco Mochi wordt het vaakst bekeken?
- St Martha eerst, met 300 bezoeken en 16% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Francesco Mochi op WikiOO.org?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 1.700 naar de werken.
Welke werken van Francesco Mochi sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Verklaring (Contrast) ontvangen 79% van de bezoeken voor 65% van de catalogus.