Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francesco Primaticcio op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francesco Primaticcio: wat de consultaties laten zien
Het werk van Francesco Primaticcio dat het meest bekeken is, is Ulysses and Penelope, met 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 24% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Trapەڕۆی پاریزە en The Masquerade of Persepolis. De pagina van de kunstenaar is 1.000 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.400 keer, in totaal 2.400 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.900. Lezers selecteren Harmonieus palet (Kleurharmonie) bij 82% van de bezoeken, terwijl dit 56% van de catalogus vertegenwoordigt.
Francesco Primaticcio: de 7 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Francesco Primaticcio en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Ulysses and Penelope, 1545
400 bezoeken · 23,5%
-
2
Trapەڕۆی پاریزە, 1530
300 bezoeken · 17,6%
-
3
The Masquerade of Persepolis, 1541
300 bezoeken · 17,6%
-
4
Odysseus wint een boogschietwedstrijd voor Penelope, 1559
200 bezoeken · 11,8%
-
5
Dance of the Hours and three putti with cornucopiae, 1549
200 bezoeken · 11,8%
-
6
Keres, 1552
200 bezoeken · 11,8%
-
7
Frieze, 1531
100 bezoeken · 5,9%
Wanneer is het dossier van Francesco Primaticcio geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Wanneer worden de werken van Francesco Primaticcio bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Francesco Primaticcio?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Romantisch | 25,0% | 41,7% |
| Sereniteit | 25,0% | 33,3% |
| Nostalgisch | 12,5% | 25,0% |
| Dramatisch | 12,5% | 0,0% |
| Melancholisch | 12,5% | 0,0% |
| Krachtig en imposant | 12,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,2% | 23,5% |
| Zachte schaduw | 43,8% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 18,8% | 29,4% |
| Algehele helderheid: licht | 31,2% | 47,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,2% | 29,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 47,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,5% | 23,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,2% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 50,0% | 71,4% |
| Aardse tinten | 42,9% | 28,6% |
| Donkere tinten | 7,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 31,2% | 52,9% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 23,5% |
| Levendig | 18,8% | 23,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,0% | 35,3% |
| Zacht | 25,0% | 23,5% |
| Gebalanceerd | 18,8% | 23,5% |
| Krachtig contrast | 18,8% | 17,6% |
| Verklaring | 12,5% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,2% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,2% | 17,6% |
| Harmonieus palet | 56,2% | 82,3% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Francesco Primaticcio, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Holy Family with Sts El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rape of Helene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Masquerade of Persepolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Ulysses and Penelope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Odysseus wint een boogschie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Trapەڕۆی پاریزە | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Dance of the Hours and thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Royal Staircase (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Francesco Primaticcio geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Francesco Primaticcio, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 300 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Francesco Primaticcio
Welk werk van Francesco Primaticcio wordt het vaakst bekeken?
- Ulysses and Penelope eerst, met 400 bezoeken en 24% van de consultaties. 7 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Francesco Primaticcio op WikiOO.org?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 naar de artiestenpagina, 1.400 naar de werken.
Welke werken van Francesco Primaticcio sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Harmonieus palet (Kleurharmonie) ontvangen 82% van de bezoeken voor 56% van de catalogus.