Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francois Diday op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francois Diday: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Francois Diday in de WikiOO.org-database Mountain Landscape With Farmhouse And Figure: 400 weergaven, wat 40% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Paysage Des Alpes Suisses en A Swiss Lake Scene. De pagina's van Francois Diday zijn 800 keer bekeken: 100 keer op het artiestenprofiel en 700 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 33% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 300 bezoeken. Lezers raadplegen Aardse tinten (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 100% van de bezoeken tegenover 67% van de werken.
De 6 meest geraadpleegde werken van Francois Diday
Werken van Francois Diday gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure
400 bezoeken · 40,0%
-
2
Paysage Des Alpes Suisses
200 bezoeken · 20,0%
-
3
A Swiss Lake Scene
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Path From Grimsel To Handeck
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Paysage De Montagnes
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Francois Diday per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Francois Diday bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Francois Diday bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,3% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 30,0% |
| Gematigde luminantie | 58,3% | 70,0% |
| Algehele helderheid: licht | 8,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,3% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,7% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 66,7% | 100,0% |
| Monochroom | 16,7% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 16,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 58,3% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 60,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,3% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 8,3% | 0,0% |
| Verklaring | 75,0% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 10,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 0,0% |
Welke werken van Francois Diday worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Path From Grimsel To Handeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study From Nature At Bex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue Du Glacier De Blockenst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Paysage Des Alpes Suisses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Paysage De Montagnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage Avec Riviere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View From Murren To The Ebn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Francois Diday geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van Francois Diday zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 300 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Francois Diday
Welke werken van Francois Diday worden het meest bekeken?
- Mountain Landscape With Farmhouse And Figure, met 400 weergaven (40% van alle weergaven van Francois Diday). De bovenstaande ranglijst bevat 6 werken.
Hoe vaak wordt Francois Diday opgezocht op WikiOO.org?
- 800 keer in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 700 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Francois Diday geven lezers de voorkeur?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken, tegenover 67% van de catalogus.