Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Bramley op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frank Bramley: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Frank Bramley in de WikiOO.org-database The Fisherman's Home: 200 weergaven, wat 15% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen A Hopeless Dawn en The Grasmere Rushbearing. De pagina's van Frank Bramley zijn 2.500 keer bekeken: 1.300 keer op het artiestenprofiel en 1.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 150% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.800 bezoeken. Lezers raadplegen Melancholisch (Emotionele toon) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 67% van de bezoeken tegenover 25% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Frank Bramley
Werken van Frank Bramley gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The Fisherman's Home, 1889
200 bezoeken · 15,4%
-
2
A Hopeless Dawn, 1888
200 bezoeken · 15,4%
-
3
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Self Portrait, 1897
100 bezoeken · 7,7%
-
5
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Domino, 1886
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Grasmere Fell Races, 1915
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Self-Portrait (also known as The Beaver Hat), 1911
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Henry John Roby
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Simplicita, 1887
100 bezoeken · 7,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Frank Bramley per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Frank Bramley bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Frank Bramley bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 25,0% | 66,7% |
| Sereniteit | 25,0% | 33,3% |
| Reflectief | 50,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,2% | 53,8% |
| Zachte schaduw | 21,1% | 23,1% |
| Gematigde luminantie | 36,8% | 23,1% |
| Algehele helderheid: licht | 7,9% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 71,0% | 53,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 13,2% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,8% | 30,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 65,8% | 53,8% |
| Gebalanceerd | 34,2% | 46,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,5% | 7,7% |
| Zacht | 10,5% | 7,7% |
| Gebalanceerd | 13,2% | 30,8% |
| Krachtig contrast | 23,7% | 23,1% |
| Verklaring | 42,1% | 30,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 31,6% | 15,4% |
| Zacht gemengd palet | 10,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,5% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,6% | 61,5% |
| Harmonieus palet | 15,8% | 15,4% |
Welke werken van Frank Bramley worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir Frederick Augustus Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Hopeless Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henry John Roby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Primrose Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fisherman's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Delicious Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQZC5G) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Frank Bramley geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Portugees | 1.000 | 62,5% |
| Spaans | 300 | 18,8% |
| Engels | 100 | 6,2% |
| Ests | 100 | 6,2% |
| Chinese | 100 | 6,2% |
Hoeveel consultaties van Frank Bramley zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 400 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 500 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 400 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 200 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over het lezerspubliek van Frank Bramley
Welke werken van Frank Bramley worden het meest bekeken?
- The Fisherman's Home, met 200 weergaven (15% van alle weergaven van Frank Bramley). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Frank Bramley opgezocht op WikiOO.org?
- 2.500 keer in twaalf maanden: 1.300 op de artiestenpagina en 1.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Frank Bramley geven lezers de voorkeur?
- Melancholisch (Emotionele toon): 67% van de bezoeken, tegenover 25% van de catalogus.