Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Auerbach op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frank Auerbach: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Frank Auerbach in de WikiOO.org-database Park Village East, Winter: 200 weergaven, wat 18% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Tree in Tretire II en Bacchus and Ariadne. De pagina's van Frank Auerbach zijn 1.600 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 1.100 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Lezers raadplegen Neutrale kleuren (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 60% van de bezoeken tegenover 31% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Frank Auerbach
Werken van Frank Auerbach gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Park Village East, Winter, 1999
200 bezoeken · 18,2%
-
2
Tree in Tretire II
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Bacchus and Ariadne, 1971
100 bezoeken · 9,1%
-
4
J.Y.M., 1990
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Study After Tician II, 1965
100 bezoeken · 9,1%
-
6
David Landau, 2008
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Julia, 1990
100 bezoeken · 9,1%
-
8
J Y M in the Studio VII
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Jake, 1990
100 bezoeken · 9,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Frank Auerbach per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Frank Auerbach bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Frank Auerbach bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,4% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 30,6% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 18,4% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 14,3% | 36,4% |
| Lichtgevend | 14,3% | 36,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,7% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,5% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,3% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,4% | 9,1% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 30,8% | 60,0% |
| Aardse tinten | 30,8% | 10,0% |
| Donkere tinten | 28,2% | 10,0% |
| Monochroom | 5,1% | 10,0% |
| Pasteltinten | 2,6% | 10,0% |
| Natuurlijke tinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,7% | 54,5% |
| Gebalanceerd | 38,8% | 18,2% |
| Levendig | 24,5% | 27,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,5% | 18,2% |
| Zacht | 16,3% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 8,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 27,3% |
| Verklaring | 36,7% | 36,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,5% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,2% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,6% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 22,4% | 18,2% |
Welke werken van Frank Auerbach worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mornington Crescent – Summe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euston Steps - Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camden Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus and Ariadne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sitting Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rimbaud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Mornington Cresce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EOW Sleeping IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of E.O.W. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Frank Auerbach geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Frank Auerbach zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Frank Auerbach
Welke werken van Frank Auerbach worden het meest bekeken?
- Park Village East, Winter, met 200 weergaven (18% van alle weergaven van Frank Auerbach). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Frank Auerbach opgezocht op WikiOO.org?
- 1.600 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.100 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Frank Auerbach geven lezers de voorkeur?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 60% van de bezoeken, tegenover 31% van de catalogus.