Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Mason op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frank Mason: wat de consultaties laten zien
Het werk van Frank Mason dat het meest bekeken is, is The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Off Dover, Barque 'Invermay' en Chess game. De pagina van de kunstenaar is 1.600 keer bekeken en de pagina's van de werken 800 keer, in totaal 2.400 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 50%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.800. Lezers selecteren Donker (Lichtsterkte) bij 50% van de bezoeken, terwijl dit 23% van de catalogus vertegenwoordigt.
Frank Mason: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Frank Mason en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Chess game
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 bezoeken · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 bezoeken · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer is het dossier van Frank Mason geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Wanneer worden de werken van Frank Mason bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Frank Mason?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,7% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 11,4% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 8,3% |
| Algehele helderheid: licht | 31,8% | 16,7% |
| Lichtgevend | 9,1% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,9% | 58,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,4% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,6% | 16,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,1% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 68,8% | 50,0% |
| Aardse tinten | 21,9% | 37,5% |
| Donkere tinten | 3,1% | 12,5% |
| Monochroom | 3,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 3,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,2% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 47,7% | 58,3% |
| Levendig | 9,1% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,9% | 25,0% |
| Zacht | 15,9% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 13,6% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 22,7% | 25,0% |
| Verklaring | 31,8% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 40,9% | 58,3% |
| Zacht gemengd palet | 15,9% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,4% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 15,9% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 6,8% | 25,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Frank Mason, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Frank Mason geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 75,0% |
| Russisch | 100 | 25,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Frank Mason, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 200 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Frank Mason
Welk werk van Frank Mason wordt het vaakst bekeken?
- The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa eerst, met 200 bezoeken en 17% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Frank Mason op WikiOO.org?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 1.600 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van Frank Mason sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Donker (Lichtsterkte) ontvangen 50% van de bezoeken voor 23% van de catalogus.