Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Mcclure op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frank Mcclure: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Frank Mcclure in de WikiOO.org-database Picnic Objects: 200 weergaven, wat 9% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Ladyslippers en Owls. De pagina's van Frank Mcclure zijn 2.500 keer bekeken: 300 keer op het artiestenprofiel en 2.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 50% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Lezers raadplegen Zacht (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 14% van de bezoeken tegenover 4% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Frank Mcclure
Werken van Frank Mcclure gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Picnic Objects
200 bezoeken · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Owls
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 bezoeken · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 bezoeken · 4,5%
-
10
Houseplant
100 bezoeken · 4,5%
Hoe vaak wordt het dossier van Frank Mcclure per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 1.900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Frank Mcclure bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Frank Mcclure bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 52,0% | 59,1% |
| Lichtgevend | 10,0% | 4,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 13,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 85,1% | 85,0% |
| Aardse tinten | 12,8% | 10,0% |
| Monochroom | 2,1% | 5,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 80,0% | 72,7% |
| Levendig | 2,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 4,5% |
| Zacht | 4,0% | 13,6% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 18,2% |
| Verklaring | 62,0% | 63,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 4,5% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 38,0% | 40,9% |
Welke werken van Frank Mcclure worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Frank Mcclure geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van Frank Mcclure zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 100 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Frank Mcclure
Welke werken van Frank Mcclure worden het meest bekeken?
- Picnic Objects, met 200 weergaven (9% van alle weergaven van Frank Mcclure). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Frank Mcclure opgezocht op WikiOO.org?
- 2.500 keer in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 2.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Frank Mcclure geven lezers de voorkeur?
- Zacht (Contrast): 14% van de bezoeken, tegenover 4% van de catalogus.