Frank Stella Wie de archieven raadpleegt en welke werken

1936

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Stella op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Frank Stella: wat de consultaties laten zien

Het werk van Frank Stella dat het meest bekeken is, is The Fountain, met 900 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Darabjerd III en Tahkt-I-Sulayman Variation II. De pagina van de kunstenaar is 3.300 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.700 keer, in totaal 6.000 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 191%. Sep 2026 is de maand met de meeste weergaven: 3.200. De talen van raadpleging zijn Engels (88%), Tsjechisch (4%) en Italiaans (2%). Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%). Lezers selecteren Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) bij 34% van de bezoeken, terwijl dit 17% van de catalogus vertegenwoordigt.

Frank Stella: de 10 meest bekeken werken

Elke vermelding toont een werk van Frank Stella en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.

  1. The Fountain 1 The Fountain, 1992 900 bezoeken · 20,5%
  2. Darabjerd III 2 Darabjerd III, 1967 600 bezoeken · 13,6%
  3. Tahkt-I-Sulayman Variation II 3 Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969 500 bezoeken · 11,4%
  4. Hyena Stomp 4 Hyena Stomp, 1962 400 bezoeken · 9,1%
  5. Manteneia II – Een kunstwerk van Frank Stella 5 Manteneia II – Een kunstwerk van Frank Stella 400 bezoeken · 9,1%
  6. Untitled (AQZTY3) 6 Untitled (AQZTY3), 1967 300 bezoeken · 6,8%
  7. Quaqua Attaccati La 7 Quaqua Attaccati La, 1985 200 bezoeken · 4,5%
  8. Die Fahne Hoch! 8 Die Fahne Hoch!, 1959 200 bezoeken · 4,5%
  9. Marrakech 9 Marrakech, 1964 200 bezoeken · 4,5%
  10. Wolfeboro IV 10 Wolfeboro IV, 1966 100 bezoeken · 2,3%

Wanneer is het dossier van Frank Stella geraadpleegd?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De cijfers in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20262001.500
Aug 2026300800
Sep 20262.800400

Wanneer worden de werken van Frank Stella bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Frank Stella, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De cijfers in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Gran Cairo000000000000
Hyena Stomp00000000010000
Basra Gate III000000000000
Die Fahne Hoch!00000000010000
The Marriage of Reason and…000000000000
Manteneia II – Een kunstwer…0000000001001000
The Fountain00000000090000
Shoubeegi000000000000
Fez000000000000
Sacramento Mall Proposal #4000000000000

Wat is de verdeling van de weergaven van Frank Stella per apparaat?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

De cijfers in een tabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.20053,3%
telefoons2.50041,7%
tablets3005,0%

In welke talen wordt Frank Stella geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De cijfers in een tabel
TaalBezoekenDelen
Engels4.30087,8%
Tsjechisch2004,1%
Italiaans1002,0%
Pools1002,0%
Portugees1002,0%
Russisch1002,0%

Hoeveel consulten per dag voor Frank Stella, en de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De cijfers in een tabel
DagBezoeken
ma 21 Sep0
di 22 Sep0
wo 23 Sep200
do 24 Sep700
vr 25 Sep400
za 26 Sep200
zo 27 Sep800
ma 28 Sep600
di 29 Sep100
wo 30 Sep600
do 1 Okt400
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt200
ma 5 Okt900
di 6 Okt200
wo 7 Okt600
do 8 Okt200
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt100
ma 12 Okt (voorspelling)500
di 13 Okt (voorspelling)100
wo 14 Okt (voorspelling)400
do 15 Okt (voorspelling)400
vr 16 Okt (voorspelling)200
za 17 Okt (voorspelling)200
zo 18 Okt (voorspelling)300
ma 19 Okt (voorspelling)500
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)400
do 22 Okt (voorspelling)400
vr 23 Okt (voorspelling)200
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)300
ma 26 Okt (voorspelling)500
di 27 Okt (voorspelling)100
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)400
vr 30 Okt (voorspelling)200
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)300

Over het publiek van Frank Stella

Welk werk van Frank Stella wordt het vaakst bekeken?

The Fountain eerst, met 900 bezoeken en 20% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.

Hoe groot is het lezerspubliek van Frank Stella op WikiOO.org?

6.000 bezoeken in twaalf maanden: 3.300 naar de artiestenpagina, 2.700 naar de werken.

Welke apparaten gebruiken de lezers van Frank Stella?

Ze maken gebruik van apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%); apparaten is goed voor 53% van de consultaties.

Welke talen gebruiken de lezers van Frank Stella?

Engels (88%), Tsjechisch (4%) en Italiaans (2%); Engels beslaat 88%.

Welke werken van Frank Stella sluiten aan bij de selectie van lezers?

Werken die worden beschreven als Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) ontvangen 34% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.