Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Franz Roubaud op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Franz Roubaud: wat de consultaties laten zien
Het werk van Franz Roubaud dat het meest bekeken is, is Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Cossacks en Two Cossack Men. De pagina van de kunstenaar is 500 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.100 keer, in totaal 2.600 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.000. Lezers selecteren Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) bij 44% van de bezoeken, terwijl dit 28% van de catalogus vertegenwoordigt.
Franz Roubaud: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Franz Roubaud en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 bezoeken · 12,0%
-
2
Cossacks
200 bezoeken · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 bezoeken · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 bezoeken · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 bezoeken · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 bezoeken · 4,0%
-
7
Falconer
100 bezoeken · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 bezoeken · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 bezoeken · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 bezoeken · 4,0%
Wanneer is het dossier van Franz Roubaud geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1.700 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Franz Roubaud bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Franz Roubaud?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 12,0% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 44,0% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 44,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 56,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 16,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 28,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 56,1% | 60,9% |
| Aardse tinten | 36,6% | 34,8% |
| Pasteltinten | 2,4% | 4,3% |
| Donkere tinten | 2,4% | 0,0% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 44,0% |
| Levendig | 18,0% | 16,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 8,0% |
| Zacht | 26,0% | 24,0% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 16,0% |
| Verklaring | 26,0% | 32,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 36,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 16,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 16,0% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 12,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Franz Roubaud, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Franz Roubaud geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Franz Roubaud, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
Over het publiek van Franz Roubaud
Welk werk van Franz Roubaud wordt het vaakst bekeken?
- Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge eerst, met 300 bezoeken en 12% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Franz Roubaud op WikiOO.org?
- 2.600 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina, 2.100 naar de werken.
Welke werken van Franz Roubaud sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) ontvangen 44% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.