Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Franz Xaver Messerschmidt op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Franz Xaver Messerschmidt: de statistieken in het kort
Character Head: The Lecher is het meest bekeken werk van Franz Xaver Messerschmidt: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Character Head: Childish Weeping en Self-Portrait with Wig. Totaal aantal weergaven: 3.900 (3.100 artiestenpagina's, 800 kunstwerken). Stijging van 183% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Sep 2026 (1.700 bezoeken). Apparaatverdeling: telefoons (56%), apparaten (41%) en tablets (3%) Waargenomen voorkeur: Zachte schaduw (Lichtsterkte), 57% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.
Top 8 werken van Franz Xaver Messerschmidt op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Franz Xaver Messerschmidt.
-
1
Character Head: The Lecher, 1770
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Character Head: Childish Weeping, 1783
300 bezoeken · 21,4%
-
3
Self-Portrait with Wig, 1780
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Character Head: The Hanged, 1770
200 bezoeken · 14,3%
-
5
Self-Portrait: Laughing, 1780
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Portrait of a Man
100 bezoeken · 7,1%
-
7
The Yawner, 1775
100 bezoeken · 7,1%
-
8
The Arch-Evil
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Franz Xaver Messerschmidt record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 500 |
| Aug 2026 | 300 | 300 |
| Sep 2026 | 1.700 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Franz Xaver Messerschmidt?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Franz Xaver Messerschmidt worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 53,8% | 41,7% |
| Zwaarmoedig | 23,1% | 25,0% |
| Dramatisch | 15,4% | 25,0% |
| Krachtig en imposant | 7,7% | 8,3% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,8% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 33,3% | 57,1% |
| Gematigde luminantie | 4,2% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 29,2% | 0,0% |
| Lichtgevend | 12,5% | 28,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 91,7% | 78,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,3% | 21,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 87,5% | 78,6% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 21,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 7,1% |
| Verklaring | 87,5% | 92,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 21,4% |
| Zacht gemengd palet | 8,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 35,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,8% | 21,4% |
| Harmonieus palet | 29,2% | 21,4% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Franz Xaver Messerschmidt over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Wig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Beaked | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait: Laughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Character Head: The Yawner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Character Head: The Hanged | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Character Head: The Lecher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Character Head: Childish We… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Franz Xaver Messerschmidt bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.200 | 56,4% |
| apparaten | 1.600 | 41,0% |
| tablets | 100 | 2,6% |
Wat is de verdeling van de lezers van Franz Xaver Messerschmidt naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 1.000 | 47,6% |
| Spaans | 500 | 23,8% |
| Engels | 400 | 19,0% |
| Duits | 100 | 4,8% |
| Roemeens | 100 | 4,8% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Franz Xaver Messerschmidt, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 300 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 300 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Franz Xaver Messerschmidt: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Franz Xaver Messerschmidt?
- Character Head: The Lecher: 300 weergaven, 21% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 8.
Wat is het lezerspubliek van Franz Xaver Messerschmidt?
- 3.900 bezoeken in twaalf maanden (3.100 pagina's van de kunstenaar, 800 werken).
Wordt Franz Xaver Messerschmidt vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over telefoons (56%), apparaten (41%) en tablets (3%); telefoons loopt voor met 56%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Franz Xaver Messerschmidt?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 57% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.