Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Friedrich Nerly op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Friedrich Nerly: wat de consultaties laten zien
Het werk van Friedrich Nerly dat het meest bekeken is, is Waterfall (Study), met 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 54% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Transporting Marble to the Sculptor Thorvaldsen in Rome en Look On Capri Of The Northern Side. De pagina van de kunstenaar is 300 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.100 keer, in totaal 1.400 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 daalde het aantal weergaven met 25%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 400. Lezers selecteren Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) bij 55% van de bezoeken, terwijl dit 13% van de catalogus vertegenwoordigt.
Friedrich Nerly: de 3 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Friedrich Nerly en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
Wanneer is het dossier van Friedrich Nerly geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Wanneer worden de werken van Friedrich Nerly bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Friedrich Nerly?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 21,7% | 54,5% |
| Zachte schaduw | 30,4% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 34,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 8,7% | 9,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,4% | 9,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,5% | 54,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 21,7% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,3% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 46,2% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 38,5% | 20,0% |
| Donkere tinten | 7,7% | 0,0% |
| Monochroom | 7,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,4% | 54,5% |
| Gebalanceerd | 65,2% | 45,5% |
| Levendig | 4,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,7% | 9,1% |
| Zacht | 13,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 17,4% | 54,5% |
| Krachtig contrast | 8,7% | 36,4% |
| Verklaring | 52,2% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 13,0% | 54,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,1% | 45,5% |
| Harmonieus palet | 17,4% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Friedrich Nerly, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoral scene. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa maria della salute, v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canale grande, venedig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Olevano toward th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfalls of Terni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza San Marco in the Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of the Temple of Hera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Look On Capri Of The Northe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Elms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Transporting Marble to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
In welke talen wordt Friedrich Nerly geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 200 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Friedrich Nerly, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 200 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 500 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 300 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 700 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 900 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Friedrich Nerly
Welk werk van Friedrich Nerly wordt het vaakst bekeken?
- Waterfall (Study) eerst, met 600 bezoeken en 54% van de consultaties. 3 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Friedrich Nerly op WikiOO.org?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina, 1.100 naar de werken.
Welke werken van Friedrich Nerly sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) ontvangen 55% van de bezoeken voor 13% van de catalogus.