Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gabriel Von Max op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gabriel Von Max: de statistieken in het kort
St. Theresa Morl is het meest bekeken werk van Gabriel Von Max: 700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Monkeys as Judges of Art en Get finished Flowering. Totaal aantal weergaven: 2.900 (800 artiestenpagina's, 2.100 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.400 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), 71% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.
Top 10 werken van Gabriel Von Max op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Gabriel Von Max.
-
1
St. Theresa Morl
700 bezoeken · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 bezoeken · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 bezoeken · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 bezoeken · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Last Performance
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 bezoeken · 4,8%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Gabriel Von Max record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Gabriel Von Max?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Gabriel Von Max worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 24,0% | 38,1% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 9,5% |
| Algehele helderheid: licht | 14,0% | 38,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 68,0% | 47,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 47,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,9% | 61,9% |
| Neutrale kleuren | 30,6% | 38,1% |
| Donkere tinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 74,0% | 47,6% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 52,4% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 4,8% |
| Zacht | 8,0% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 4,8% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 23,8% |
| Verklaring | 56,0% | 61,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 4,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 23,8% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Gabriel Von Max over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Gabriel Von Max naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 50,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Gabriel Von Max, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Gabriel Von Max: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gabriel Von Max?
- St. Theresa Morl: 700 weergaven, 33% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Gabriel Von Max?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden (800 pagina's van de kunstenaar, 2.100 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Gabriel Von Max?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 71% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.