Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gaspar De Crayer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gaspar De Crayer: de statistieken in het kort
De Ontmoeting van Alexander de Grote en Diogenes is het meest bekeken werk van Gaspar De Crayer: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 31% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Triumph of Scipio Africanus en LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE. Totaal aantal weergaven: 2.400 (900 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.600 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Zacht (Contrast), 88% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.
Top 7 werken van Gaspar De Crayer op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Gaspar De Crayer.
-
1
De Ontmoeting van Alexander de Grote en Diogenes
500 bezoeken · 31,2%
-
2
Triumph of Scipio Africanus, 1634
400 bezoeken · 25,0%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE
300 bezoeken · 18,8%
-
4
The Adoration of the Shepherds, Gaspar de Crayer, c. 1640 - c. 1650, 1650
100 bezoeken · 6,2%
-
5
The Ascension of Saint Catherine, 1641
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Saint Augustine in Ecstasy, 1648
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Van dyck de crayer.
100 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Gaspar De Crayer record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Gaspar De Crayer?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Gaspar De Crayer worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Krachtig en imposant | 20,0% | 41,7% |
| Dramatisch | 20,0% | 33,3% |
| Spiritueel | 20,0% | 25,0% |
| Melancholisch | 20,0% | 0,0% |
| Reflectief | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 44,8% | 43,8% |
| Zachte schaduw | 44,8% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 10,3% | 31,2% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,0% | 6,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,1% | 31,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,1% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 17,2% | 31,2% |
| Levendige kleur | 3,5% | 18,8% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 73,1% | 50,0% |
| Donkere tinten | 23,1% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 3,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,8% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 41,4% | 12,5% |
| Levendig | 13,8% | 50,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 13,8% | 6,2% |
| Zacht | 27,6% | 87,5% |
| Gebalanceerd | 3,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 34,5% | 6,2% |
| Verklaring | 20,7% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,8% | 62,5% |
| Harmonieus palet | 34,5% | 37,5% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Gaspar De Crayer over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Cardinal Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Ontmoeting van Alexander… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX ENTRE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph of Scipio Africanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of St Rosalie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Study of a Young Moor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bruno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Gaspar De Crayer naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Gaspar De Crayer, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Gaspar De Crayer: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gaspar De Crayer?
- De Ontmoeting van Alexander de Grote en Diogenes: 500 weergaven, 31% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 7.
Wat is het lezerspubliek van Gaspar De Crayer?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden (900 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Gaspar De Crayer?
- Ja, Zacht (Contrast): 88% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.