Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gaurang Kumar Shah op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gaurang Kumar Shah: de statistieken in het kort
Mohini: Textile is het meest bekeken werk van Gaurang Kumar Shah: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Madalasa and Rutudwaja: Textile en Arjuna Subhadra: Textile. Totaal aantal weergaven: 700 (100 artiestenpagina's, 600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (600 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Nostalgisch (Sfeer), 67% van de bezoeken voor 19% van de catalogus.
Top 7 werken van Gaurang Kumar Shah op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Gaurang Kumar Shah.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 bezoeken · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 bezoeken · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 bezoeken · 12,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Gaurang Kumar Shah record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Gaurang Kumar Shah?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Gaurang Kumar Shah worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Mystiek | 43,8% | 0,0% |
| Nostalgisch | 18,8% | 66,7% |
| Romantisch | 12,5% | 33,3% |
| Klassiek | 12,5% | 0,0% |
| Aards | 6,2% | 0,0% |
| Sereniteit | 6,2% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 25,0% | 66,7% |
| Spiritueel | 31,2% | 0,0% |
| Dramatisch | 12,5% | 0,0% |
| Romantisch | 6,2% | 33,3% |
| Troostend | 6,2% | 0,0% |
| Energiek | 6,2% | 0,0% |
| Reflectief | 6,2% | 0,0% |
| Sereniteit | 6,2% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 3,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 65,5% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 31,0% | 62,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,3% | 62,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,4% | 37,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,7% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 79,3% | 62,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,5% | 0,0% |
| Zacht | 41,4% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 17,2% | 25,0% |
| Verklaring | 27,6% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,3% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 24,1% | 37,5% |
| Evenwichtige harmonie | 13,8% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 13,8% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Gaurang Kumar Shah over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Gaurang Kumar Shah naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Gaurang Kumar Shah, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gaurang Kumar Shah?
- Mohini: Textile: 200 weergaven, 25% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 7.
Wat is het lezerspubliek van Gaurang Kumar Shah?
- 700 bezoeken in twaalf maanden (100 pagina's van de kunstenaar, 600 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Gaurang Kumar Shah?
- Ja, Nostalgisch (Sfeer): 67% van de bezoeken voor 19% van de catalogus.