Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gene Davis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gene Davis: de statistieken in het kort
5th Anniversary, Kennedy Center is het meest bekeken werk van Gene Davis: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 7% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Hot Beat en Bullet Proof, from the portfolio Series I. Totaal aantal weergaven: 7.300 (800 artiestenpagina's, 6.500 kunstwerken). Daling van 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (6.100 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (86%), telefoons (11%) en tablets (3%) Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 39% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.
Top 10 werken van Gene Davis op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Gene Davis.
-
1
5th Anniversary, Kennedy Center
500 bezoeken · 6,6%
-
2
Hot Beat, 1964
400 bezoeken · 5,3%
-
3
Bullet Proof, from the portfolio Series I, 1969
300 bezoeken · 3,9%
-
4
Gothic Jab, 1968
300 bezoeken · 3,9%
-
5
(Series I, portfolio) John Barley Corn, 1969
200 bezoeken · 2,6%
-
6
U.S. Olympics Editions 1976, 1976
200 bezoeken · 2,6%
-
7
Toy Box, 1976
200 bezoeken · 2,6%
-
8
Untitled (Pink Stripes Gray Box), 1976
200 bezoeken · 2,6%
-
9
Signal, 1973
200 bezoeken · 2,6%
-
10
Narcissus, 1973
200 bezoeken · 2,6%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Gene Davis record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 500 | 5.600 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Gene Davis?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Gene Davis worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 5,3% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 13,2% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 39,5% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 7,9% |
| Lichtgevend | 28,0% | 34,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 38,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,0% | 17,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 11,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 28,0% | 25,0% |
| Levendige kleur | 6,0% | 7,9% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 30,8% | 30,2% |
| Donkere tinten | 20,5% | 31,8% |
| Monochroom | 15,4% | 15,9% |
| Aardse tinten | 17,9% | 12,7% |
| Pasteltinten | 12,8% | 9,5% |
| Natuurlijke tinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 39,5% |
| Levendig | 38,0% | 35,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,0% | 31,6% |
| Zacht | 24,0% | 19,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 9,2% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 11,8% |
| Verklaring | 24,0% | 27,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 40,0% | 42,1% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 11,8% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 11,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,0% | 22,4% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 11,8% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Gene Davis over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Passion Flower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shabazz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peeping Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Grey Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Beat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| King Kong, from the portfol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Micro-Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solar Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Gene Davis bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.300 | 86,3% |
| telefoons | 800 | 11,0% |
| tablets | 200 | 2,7% |
Wat is de verdeling van de lezers van Gene Davis naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 300 | 75,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Gene Davis, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 200 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Gene Davis: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Gene Davis?
- 5th Anniversary, Kennedy Center: 500 weergaven, 7% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Gene Davis?
- 7.300 bezoeken in twaalf maanden (800 pagina's van de kunstenaar, 6.500 werken).
Wordt Gene Davis vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (86%), telefoons (11%) en tablets (3%); apparaten loopt voor met 86%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Gene Davis?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 39% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.