Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Condo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Condo: wat de consultaties laten zien
Het werk van George Condo dat het meest bekeken is, is Conspiracy, met 1.400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 30% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Night Rider en Jesus on the Cross. De pagina van de kunstenaar is 1.900 keer bekeken en de pagina's van de werken 3.100 keer, in totaal 5.000 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 37%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.900. Lezers raadplegen de gegevens op telefoons (52%) en apparaten (48%). Lezers selecteren Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) bij 67% van de bezoeken, terwijl dit 21% van de catalogus vertegenwoordigt.
George Condo: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van George Condo en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Conspiracy
1.400 bezoeken · 30,4%
-
2
Night Rider
1.400 bezoeken · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 bezoeken · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 bezoeken · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 bezoeken · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 bezoeken · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 bezoeken · 2,2%
-
9
Barney
100 bezoeken · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 bezoeken · 2,2%
Wanneer is het dossier van George Condo geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 700 | 1.200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Wanneer worden de werken van George Condo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van George Condo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,3% | 30,4% |
| Zachte schaduw | 31,0% | 54,4% |
| Gematigde luminantie | 13,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 27,6% | 6,5% |
| Lichtgevend | 17,2% | 8,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,3% | 43,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 13,8% | 4,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 17,2% | 17,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,7% | 34,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 32,0% | 47,7% |
| Donkere tinten | 16,0% | 36,4% |
| Neutrale kleuren | 48,0% | 15,9% |
| Pasteltinten | 4,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,8% | 43,5% |
| Gebalanceerd | 34,5% | 37,0% |
| Levendig | 20,7% | 19,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 13,8% | 2,2% |
| Zacht | 24,1% | 65,2% |
| Gebalanceerd | 3,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,7% | 6,5% |
| Verklaring | 37,9% | 26,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 31,0% | 6,5% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,7% | 67,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 17,2% | 2,2% |
| Harmonieus palet | 27,6% | 23,9% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van George Condo, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van George Condo per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.600 | 52,0% |
| apparaten | 2.400 | 48,0% |
In welke talen wordt George Condo geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Portugees | 400 | 66,7% |
| Italiaans | 200 | 33,3% |
Hoeveel consulten per dag voor George Condo, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 500 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Over het publiek van George Condo
Welk werk van George Condo wordt het vaakst bekeken?
- Conspiracy eerst, met 1.400 bezoeken en 30% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van George Condo op WikiOO.org?
- 5.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina, 3.100 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van George Condo?
- Ze maken gebruik van telefoons (52%) en apparaten (48%); telefoons is goed voor 52% van de consultaties.
Welke werken van George Condo sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) ontvangen 67% van de bezoeken voor 21% van de catalogus.