Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Harvey op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Harvey: wat de consultaties laten zien
Het werk van George Harvey dat het meest bekeken is, is Rev. thomas guthrie,, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' en Far From Home. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.800 keer, in totaal 3.400 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 3.100. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (85%) en telefoons (15%). Lezers selecteren Krachtig contrast (Contrast) bij 36% van de bezoeken, terwijl dit 20% van de catalogus vertegenwoordigt.
George Harvey: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van George Harvey en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 bezoeken · 9,1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 bezoeken · 9,1%
-
3
Far From Home
200 bezoeken · 6,1%
-
4
Family At The Law Court
200 bezoeken · 6,1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 bezoeken · 6,1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 bezoeken · 3,0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 bezoeken · 3,0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 bezoeken · 3,0%
-
9
The Wee Deil
100 bezoeken · 3,0%
-
10
Two Children
100 bezoeken · 3,0%
Wanneer is het dossier van George Harvey geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van George Harvey bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van George Harvey?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,0% | 30,3% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 30,3% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 24,2% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 12,1% |
| Lichtgevend | 10,0% | 3,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 24,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,0% | 45,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 15,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 15,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 57,1% | 53,8% |
| Neutrale kleuren | 30,9% | 26,9% |
| Donkere tinten | 11,9% | 19,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 54,5% |
| Levendig | 10,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 18,2% |
| Zacht | 20,0% | 12,1% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 12,1% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 36,4% |
| Verklaring | 24,0% | 21,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 3,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 6,1% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 3,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 44,0% | 51,5% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van George Harvey, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van George Harvey per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 85,3% |
| telefoons | 500 | 14,7% |
In welke talen wordt George Harvey geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor George Harvey, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van George Harvey
Welk werk van George Harvey wordt het vaakst bekeken?
- Rev. thomas guthrie, eerst, met 300 bezoeken en 9% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van George Harvey op WikiOO.org?
- 3.400 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 2.800 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van George Harvey?
- Ze maken gebruik van apparaten (85%) en telefoons (15%); apparaten is goed voor 85% van de consultaties.
Welke werken van George Harvey sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Krachtig contrast (Contrast) ontvangen 36% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.