Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Hetzel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Hetzel: de statistieken in het kort
Rocky Gorge is het meest bekeken werk van George Hetzel: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) en Still Life with Watermelon, Grapes and Apples. Totaal aantal weergaven: 1.300 (500 artiestenpagina's, 800 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.200 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gebalanceerd (Contrast), 36% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.
Top 9 werken van George Hetzel op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van George Hetzel.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 bezoeken · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 bezoeken · 9,1%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het George Hetzel record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van George Hetzel?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van George Hetzel worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 39,5% | 63,6% |
| Zachte schaduw | 27,9% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 25,6% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 7,0% | 9,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,5% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,6% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,3% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 80,0% | 88,9% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 11,1% |
| Donkere tinten | 2,9% | 0,0% |
| Monochroom | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 55,8% | 63,6% |
| Gebalanceerd | 39,5% | 36,4% |
| Levendig | 4,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,0% | 0,0% |
| Zacht | 7,0% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 11,6% | 36,4% |
| Krachtig contrast | 9,3% | 9,1% |
| Verklaring | 65,1% | 45,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 27,9% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 25,6% | 45,5% |
| Evenwichtige harmonie | 20,9% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 23,3% | 9,1% |
| Harmonieus palet | 2,3% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van George Hetzel over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van George Hetzel naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van George Hetzel, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 300 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 200 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
George Hetzel: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van George Hetzel?
- Rocky Gorge: 300 weergaven, 27% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 9.
Wat is het lezerspubliek van George Hetzel?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 800 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van George Hetzel?
- Ja, Gebalanceerd (Contrast): 36% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.