Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Leslie Hunter op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Leslie Hunter: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van George Leslie Hunter in de WikiOO.org-database Still Life, Fruit: 200 weergaven, wat 22% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Etaples en Still Life, Stocks. De pagina's van George Leslie Hunter zijn 1.500 keer bekeken: 900 keer op het artiestenprofiel en 600 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Lezers raadplegen Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 78% van de bezoeken tegenover 38% van de werken.
De 7 meest geraadpleegde werken van George Leslie Hunter
Werken van George Leslie Hunter gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Still Life, Fruit, 1926
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Etaples, 1914
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Still Life, Stocks, 1930
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Still LIfe with Apples and a Pink Vase, 1827
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Houseboats, Balloch, 1930
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Fruit and Flowers on a Draped Table, 1919
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Chrysanthemums in a Cut Glass Vase
100 bezoeken · 11,1%
Hoe vaak wordt het dossier van George Leslie Hunter per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van George Leslie Hunter bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van George Leslie Hunter bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 13,8% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 20,7% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 41,4% | 55,6% |
| Algehele helderheid: licht | 17,2% | 11,1% |
| Lichtgevend | 6,9% | 22,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,9% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,5% | 22,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,9% | 77,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,7% | 55,6% |
| Aardse tinten | 33,3% | 44,4% |
| Donkere tinten | 20,8% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 55,2% | 66,7% |
| Levendig | 34,5% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 3,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 89,7% | 100,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,3% | 44,4% |
| Zacht gemengd palet | 17,2% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 20,7% | 33,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 13,8% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van George Leslie Hunter worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life, Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Provencal Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene in Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Côte d'Azur,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in an Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Flowers on a Drap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Still LIfe of Fruit and G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Fan and a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Roses, Frui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Peeled Lemon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt George Leslie Hunter geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 100 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van George Leslie Hunter zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van George Leslie Hunter
Welke werken van George Leslie Hunter worden het meest bekeken?
- Still Life, Fruit, met 200 weergaven (22% van alle weergaven van George Leslie Hunter). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoe vaak wordt George Leslie Hunter opgezocht op WikiOO.org?
- 1.500 keer in twaalf maanden: 900 op de artiestenpagina en 600 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van George Leslie Hunter geven lezers de voorkeur?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 78% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus.