Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Segal op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Segal: wat de consultaties laten zien
Het werk van George Segal dat het meest bekeken is, is Street crossing, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The holocaust en Couple on Two Benches. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 800 keer, in totaal 1.500 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 50%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.100. Lezers selecteren Gematigde luminantie (Lichtsterkte) bij 58% van de bezoeken, terwijl dit 37% van de catalogus vertegenwoordigt.
George Segal: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van George Segal en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Street crossing
200 bezoeken · 16,7%
-
2
The holocaust
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Couple on Two Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Three People on Four Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
5
The dancers (2)
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Three People on 4 Benches
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Chance meeting
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Kissing her cheek
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Untitled (236)
100 bezoeken · 8,3%
-
10
Woman in armchair
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer is het dossier van George Segal geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van George Segal bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van George Segal?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 13,3% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 26,7% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 36,7% | 58,3% |
| Algehele helderheid: licht | 13,3% | 8,3% |
| Lichtgevend | 10,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 76,7% | 66,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 3,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 46,7% | 60,0% |
| Neutrale kleuren | 46,7% | 40,0% |
| Pasteltinten | 6,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 76,7% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 23,3% | 33,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,7% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 25,0% |
| Verklaring | 66,7% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 23,3% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 23,3% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 25,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van George Segal, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The diner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The tightrope walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three People on Four Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The dancers (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gay liberation monument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple on Two Benches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Women against black window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Depression. bread line | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman on White Wicker Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt George Segal geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor George Segal, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van George Segal
Welk werk van George Segal wordt het vaakst bekeken?
- Street crossing eerst, met 200 bezoeken en 17% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van George Segal op WikiOO.org?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van George Segal sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 58% van de bezoeken voor 37% van de catalogus.