Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Stanfield Walters op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Stanfield Walters: wat de consultaties laten zien
Het werk van George Stanfield Walters dat het meest bekeken is, is A Barge Going Down The Thames, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 29% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Shipping Off A Coast en An Extensive Landscape. De pagina van de kunstenaar is 1.000 keer bekeken en de pagina's van de werken 500 keer, in totaal 1.500 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 67%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.100. Lezers selecteren Serene (Contrast) bij 86% van de bezoeken, terwijl dit 44% van de catalogus vertegenwoordigt.
George Stanfield Walters: de 6 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van George Stanfield Walters en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
A Barge Going Down The Thames
200 bezoeken · 28,6%
-
2
Shipping Off A Coast
100 bezoeken · 14,3%
-
3
An Extensive Landscape
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Ryde Harbour
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Rowing Out To The Fishing Fleet
100 bezoeken · 14,3%
-
6
A Fisherman On The River Stour Off The Shotley Peninsula
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer is het dossier van George Stanfield Walters geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 400 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van George Stanfield Walters bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van George Stanfield Walters?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 15,6% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 37,8% | 28,6% |
| Lichtgevend | 44,4% | 71,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 71,1% | 57,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,9% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,3% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,7% | 14,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 83,3% | 71,4% |
| Aardse tinten | 9,5% | 14,3% |
| Monochroom | 2,4% | 14,3% |
| Pasteltinten | 4,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,2% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 42,2% | 57,1% |
| Levendig | 15,6% | 28,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 44,4% | 85,7% |
| Zacht | 26,7% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,4% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 13,3% | 14,3% |
| Verklaring | 11,1% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,1% | 42,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,9% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 35,6% | 57,1% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van George Stanfield Walters, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wallow Crag, Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When The West With Evening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening shipping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lock On The Upper Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Coastal Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watchful Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caught In A Swell Off Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barges And Other Shipping A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt George Stanfield Walters geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 75,0% |
| Japans | 100 | 25,0% |
Hoeveel consulten per dag voor George Stanfield Walters, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 300 |
Over het publiek van George Stanfield Walters
Welk werk van George Stanfield Walters wordt het vaakst bekeken?
- A Barge Going Down The Thames eerst, met 200 bezoeken en 29% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van George Stanfield Walters op WikiOO.org?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van George Stanfield Walters sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Serene (Contrast) ontvangen 86% van de bezoeken voor 44% van de catalogus.