Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van George Turner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
George Turner: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van George Turner in de WikiOO.org-database Windley Brook, Derbyshire: 400 weergaven, wat 15% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen A Rest From Grazing Art Print en Landscapes On Tan Paper - (038). De pagina's van George Turner zijn 2.600 keer bekeken: 400 keer op het artiestenprofiel en 2.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 75% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.100 bezoeken. Lezers raadplegen Gebalanceerd (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 23% van de bezoeken tegenover 10% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van George Turner
Werken van George Turner gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Windley Brook, Derbyshire
400 bezoeken · 15,4%
-
2
A Rest From Grazing Art Print
300 bezoeken · 11,5%
-
3
Landscapes On Tan Paper - (038)
300 bezoeken · 11,5%
-
4
In A Derbyshire Lane Art Print
300 bezoeken · 11,5%
-
5
Littleover Hollow, Derbyshire
200 bezoeken · 7,7%
-
6
The old cottage littleover lane
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Mx Paintings - (001)
100 bezoeken · 3,8%
-
8
Mx Paintings - (002)
100 bezoeken · 3,8%
-
9
Country Lane With Cottage
100 bezoeken · 3,8%
-
10
Faggot Gatherers
100 bezoeken · 3,8%
Hoe vaak wordt het dossier van George Turner per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.900 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van George Turner bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van George Turner bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 3,9% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 23,1% |
| Gematigde luminantie | 56,0% | 57,7% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 15,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,0% | 3,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 38,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 48,0% | 42,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 15,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 47,5% | 58,3% |
| Neutrale kleuren | 47,5% | 29,2% |
| Donkere tinten | 5,0% | 12,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 3,9% |
| Gebalanceerd | 76,0% | 76,9% |
| Levendig | 16,0% | 19,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 7,7% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 23,1% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 30,8% |
| Verklaring | 58,0% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 11,5% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 38,5% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 34,6% |
Welke werken van George Turner worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old cottage littleover… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (008) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (012) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (007) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (010) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rest From Grazing Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mx Paintings - (009) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (023) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (001) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woodland Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt George Turner geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van George Turner zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over het lezerspubliek van George Turner
Welke werken van George Turner worden het meest bekeken?
- Windley Brook, Derbyshire, met 400 weergaven (15% van alle weergaven van George Turner). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt George Turner opgezocht op WikiOO.org?
- 2.600 keer in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 2.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van George Turner geven lezers de voorkeur?
- Gebalanceerd (Contrast): 23% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.