Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Georges Jeannin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Georges Jeannin: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Georges Jeannin in de WikiOO.org-database A bunch of pink peonies: 200 weergaven, wat 20% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Still life of peaches and grapes en Two bouquets. De pagina's van Georges Jeannin zijn 1.300 keer bekeken: 600 keer op het artiestenprofiel en 700 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 900 bezoeken. Lezers raadplegen Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 17% van de werken.
De 7 meest geraadpleegde werken van Georges Jeannin
Werken van Georges Jeannin gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
A bunch of pink peonies
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Still life of peaches and grapes
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Two bouquets
200 bezoeken · 20,0%
-
4
Still life of roses in a vase
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Still life with apples
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Still life
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Vase Of Flowers
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Georges Jeannin per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Georges Jeannin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Georges Jeannin bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 21,7% | 20,0% |
| Zachte schaduw | 30,4% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 26,1% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 17,4% | 20,0% |
| Lichtgevend | 4,3% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 13,0% | 20,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,5% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,1% | 10,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 17,4% | 50,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 66,7% | 66,7% |
| Donkere tinten | 16,7% | 33,3% |
| Neutrale kleuren | 16,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,7% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 60,9% | 50,0% |
| Levendig | 17,4% | 30,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,7% | 0,0% |
| Zacht | 17,4% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 4,3% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 26,1% | 20,0% |
| Verklaring | 43,5% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 17,4% | 40,0% |
| Evenwichtige harmonie | 21,7% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 47,8% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Georges Jeannin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Festive Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oranges and Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flowers and the Wreaths… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two bouquets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Basket of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies In A Vase On A Drap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnations In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Georges Jeannin geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Russisch | 300 | 60,0% |
| Tsjechisch | 100 | 20,0% |
| Engels | 100 | 20,0% |
Hoeveel consultaties van Georges Jeannin zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 400 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Georges Jeannin
Welke werken van Georges Jeannin worden het meest bekeken?
- A bunch of pink peonies, met 200 weergaven (20% van alle weergaven van Georges Jeannin). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoe vaak wordt Georges Jeannin opgezocht op WikiOO.org?
- 1.300 keer in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 700 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Georges Jeannin geven lezers de voorkeur?
- Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus.