Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Harold Wyllie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Harold Wyllie: wat de consultaties laten zien
Het werk van Harold Wyllie dat het meest bekeken is, is Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, met 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781 en Army Reconnaissance. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 500 keer, in totaal 1.200 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 900. Lezers selecteren Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) bij 50% van de bezoeken, terwijl dit 17% van de catalogus vertegenwoordigt.
Harold Wyllie: de 6 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Harold Wyllie en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917, 1920
100 bezoeken · 16,7%
-
2
Launch of the 'Agamemnon', Buckler's Hard, 1781
100 bezoeken · 16,7%
-
3
Army Reconnaissance, 1919
100 bezoeken · 16,7%
-
4
The Battle of Sole Bay, 28 May 1672
100 bezoeken · 16,7%
-
5
'Close of Day'
100 bezoeken · 16,7%
-
6
Tilbury, Essex
100 bezoeken · 16,7%
Wanneer is het dossier van Harold Wyllie geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Wanneer worden de werken van Harold Wyllie bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Harold Wyllie?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 44,4% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 38,9% | 50,0% |
| Lichtgevend | 5,6% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,8% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,9% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 78,6% | 60,0% |
| Aardse tinten | 14,3% | 20,0% |
| Monochroom | 7,1% | 20,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,7% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 72,2% | 66,7% |
| Levendig | 11,1% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 27,8% | 50,0% |
| Zacht | 38,9% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 16,7% |
| Verklaring | 11,1% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 50,0% |
| Zacht gemengd palet | 22,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 11,1% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Harold Wyllie, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Close of Day' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Bombing of Bissheghem A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Sole Bay, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Air Fight, France (1917–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Bombers Getting Off f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Air and Naval Battle off Sp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of St Vincent, 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Armada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Whitley' Coming to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artillery Observation BE2c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Harold Wyllie geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Harold Wyllie, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Harold Wyllie
Welk werk van Harold Wyllie wordt het vaakst bekeken?
- Night Bombers Getting Off from Trezennes Aerodrome, 1917 eerst, met 100 bezoeken en 17% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Harold Wyllie op WikiOO.org?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van Harold Wyllie sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) ontvangen 50% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.