Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Baines op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Baines: de statistieken in het kort
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street is het meest bekeken werk van Henry Baines: 1.200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 60% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk en Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk. Totaal aantal weergaven: 2.300 (500 artiestenpagina's, 1.800 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.100 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie), 70% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.
Top 9 werken van Henry Baines op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Henry Baines.
-
1
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street, 1857
1.200 bezoeken · 60,0%
-
2
Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk, 1855
100 bezoeken · 5,0%
-
3
Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk, 1859
100 bezoeken · 5,0%
-
4
Common Staithe Quay, King's Lynn, Norfolk
100 bezoeken · 5,0%
-
5
Clifton House Tower, Norfolk
100 bezoeken · 5,0%
-
6
Friar's Gate (Carmelite Arch)
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Justice, Faith and Hope
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Sunset, Low Tide in the Wash
100 bezoeken · 5,0%
-
9
King
100 bezoeken · 5,0%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Henry Baines record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Henry Baines?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Henry Baines worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 32,6% | 75,0% |
| Lichtgevend | 2,2% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 21,7% | 65,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 17,4% | 5,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,3% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 19,6% | 5,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,5% | 88,9% |
| Aardse tinten | 34,2% | 5,6% |
| Donkere tinten | 21,9% | 5,6% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,4% | 65,0% |
| Gebalanceerd | 60,9% | 25,0% |
| Levendig | 21,7% | 10,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,3% | 0,0% |
| Zacht | 15,2% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 13,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 28,3% | 25,0% |
| Verklaring | 39,1% | 75,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,9% | 70,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,5% | 5,0% |
| Evenwichtige harmonie | 15,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,2% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 15,2% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Henry Baines over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The colours of old England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Botolph's from the Witha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yarmouth North Beach, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Henry Baines naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Henry Baines, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Henry Baines: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Henry Baines?
- A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street: 1.200 weergaven, 60% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 9.
Wat is het lezerspubliek van Henry Baines?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.800 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Henry Baines?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 70% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.