Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Cave op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Cave: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Henry Cave in de WikiOO.org-database The Old Bridge over the River Ouse, York: 100 weergaven, wat 17% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Todd's Warehouse, Stonegate, York en Lendal Water Tower, York, by Night. De pagina's van Henry Cave zijn 700 keer bekeken: 100 keer op het artiestenprofiel en 600 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 700 bezoeken. Lezers raadplegen Gebalanceerd (Kleurintensiteit) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 83% van de bezoeken tegenover 71% van de werken.
De 6 meest geraadpleegde werken van Henry Cave
Werken van Henry Cave gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The Old Bridge over the River Ouse, York, 1809
100 bezoeken · 16,7%
-
2
Todd's Warehouse, Stonegate, York
100 bezoeken · 16,7%
-
3
Lendal Water Tower, York, by Night
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Lendal Water Tower, York, Evening
100 bezoeken · 16,7%
-
5
Cottage in Walmgate, York
100 bezoeken · 16,7%
-
6
The Windmill Inn, St George's Fields, York
100 bezoeken · 16,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Henry Cave per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Henry Cave bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Henry Cave bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,3% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 14,3% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 42,9% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 28,6% | 33,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,6% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,3% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 71,4% | 83,3% |
| Levendig | 14,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 14,3% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 0,0% |
| Verklaring | 71,4% | 83,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 71,4% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Henry Cave worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Old Bridge over the Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Windmill Inn, St George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Walmgate, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walmgate Bar, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todd's Warehouse, Stonegate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Henry Cave geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Henry Cave zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Henry Cave
Welke werken van Henry Cave worden het meest bekeken?
- The Old Bridge over the River Ouse, York, met 100 weergaven (17% van alle weergaven van Henry Cave). De bovenstaande ranglijst bevat 6 werken.
Hoe vaak wordt Henry Cave opgezocht op WikiOO.org?
- 700 keer in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 600 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Henry Cave geven lezers de voorkeur?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 83% van de bezoeken, tegenover 71% van de catalogus.