Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hermann Lungkwitz op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Hermann Lungkwitz: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Hermann Lungkwitz in de WikiOO.org-database Falls of the Colorado, Austin: 200 weergaven, wat 25% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Halle an der Saale en Herons on the Pedernales River. De pagina's van Hermann Lungkwitz zijn 1.200 keer bekeken: 400 keer op het artiestenprofiel en 800 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Lezers raadplegen Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 38% van de bezoeken tegenover 9% van de werken.
De 6 meest geraadpleegde werken van Hermann Lungkwitz
Werken van Hermann Lungkwitz gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Falls of the Colorado, Austin, 1875
200 bezoeken · 25,0%
-
2
Halle an der Saale
200 bezoeken · 25,0%
-
3
Herons on the Pedernales River, 1885
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Mission San Juan de Capistrano, 1856
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Hubbard Farm of Dana on Chapline Hill, 1851
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Lewis Grist Mill, 1856
100 bezoeken · 12,5%
Hoe vaak wordt het dossier van Hermann Lungkwitz per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Hermann Lungkwitz bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Hermann Lungkwitz bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,7% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 22,7% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 62,5% |
| Algehele helderheid: licht | 4,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,7% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,4% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,9% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,2% | 66,7% |
| Neutrale kleuren | 26,3% | 0,0% |
| Donkere tinten | 10,5% | 33,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 31,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 63,6% | 50,0% |
| Levendig | 4,5% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 0,0% |
| Verklaring | 86,4% | 100,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 27,3% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 18,2% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,5% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Hermann Lungkwitz worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guadalupe River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cave on the Pedernales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuhflucht bei Partenkirch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herons on the Pedernales Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paggi's Mill on Barton Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Shoal Creek, Austin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Texas Military Institute, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in Saxony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enchanted Rock near Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Hermann Lungkwitz geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Hermann Lungkwitz zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Hermann Lungkwitz
Welke werken van Hermann Lungkwitz worden het meest bekeken?
- Falls of the Colorado, Austin, met 200 weergaven (25% van alle weergaven van Hermann Lungkwitz). De bovenstaande ranglijst bevat 6 werken.
Hoe vaak wordt Hermann Lungkwitz opgezocht op WikiOO.org?
- 1.200 keer in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 800 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Hermann Lungkwitz geven lezers de voorkeur?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 38% van de bezoeken, tegenover 9% van de catalogus.