Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hugues Merle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Hugues Merle: wat de consultaties laten zien
Het werk van Hugues Merle dat het meest bekeken is, is The Lunatic Of Étretat, met 3.600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 34% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The Lunatic of Etretat en Ruth In The Fields. De pagina van de kunstenaar is 2.400 keer bekeken en de pagina's van de werken 8.300 keer, in totaal 10.700 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 84%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 5.300. Lezers raadplegen de gegevens op telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%). Lezers selecteren Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) bij 90% van de bezoeken, terwijl dit 48% van de catalogus vertegenwoordigt.
Hugues Merle: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Hugues Merle en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3.600 bezoeken · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3.500 bezoeken · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 bezoeken · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 bezoeken · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 bezoeken · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 bezoeken · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 bezoeken · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 bezoeken · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 bezoeken · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 bezoeken · 1,0%
Wanneer is het dossier van Hugues Merle geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 4.000 |
| Aug 2026 | 0 | 1.900 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Wanneer worden de werken van Hugues Merle bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Hugues Merle?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 44,0% | 46,7% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 41,9% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 4,8% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 37,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 50,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 7,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 82,9% | 99,0% |
| Donkere tinten | 8,6% | 1,0% |
| Neutrale kleuren | 8,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 52,0% | 81,0% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 11,4% |
| Levendig | 2,0% | 7,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 0,9% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 8,6% |
| Verklaring | 58,0% | 85,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,9% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 2,9% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 0,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 89,5% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 5,7% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Hugues Merle, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.300 | 500 | 1.000 |
| Thoughts of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth of Hungary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.100 | 1.000 | 1.000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Hugues Merle per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 5.400 | 50,5% |
| apparaten | 4.600 | 43,0% |
| tablets | 700 | 6,5% |
In welke talen wordt Hugues Merle geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 45,5% |
| Spaans | 300 | 27,3% |
| Frans | 100 | 9,1% |
| Portugees | 100 | 9,1% |
| Russisch | 100 | 9,1% |
Hoeveel consulten per dag voor Hugues Merle, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 600 |
| wo 30 Sep | 400 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 300 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 300 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 600 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 500 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 500 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 500 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 600 |
Over het publiek van Hugues Merle
Welk werk van Hugues Merle wordt het vaakst bekeken?
- The Lunatic Of Étretat eerst, met 3.600 bezoeken en 34% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Hugues Merle op WikiOO.org?
- 10.700 bezoeken in twaalf maanden: 2.400 naar de artiestenpagina, 8.300 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Hugues Merle?
- Ze maken gebruik van telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%); telefoons is goed voor 50% van de consultaties.
Welke werken van Hugues Merle sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 90% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.