Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ignacio Pinazo Camarlench op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ignacio Pinazo Camarlench: wat de consultaties laten zien
Het werk van Ignacio Pinazo Camarlench dat het meest bekeken is, is Allegorie van liefde, met 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The lineman en Amorcillo woking up. De pagina van de kunstenaar is 1.900 keer bekeken en de pagina's van de werken 4.600 keer, in totaal 6.500 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 25%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 5.500. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (94%) en telefoons (6%). Lezers selecteren Levendig (Kleurintensiteit) bij 38% van de bezoeken, terwijl dit 18% van de catalogus vertegenwoordigt.
Ignacio Pinazo Camarlench: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Ignacio Pinazo Camarlench en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Allegorie van liefde, 1900
400 bezoeken · 7,5%
-
2
The lineman
400 bezoeken · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 bezoeken · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 bezoeken · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 bezoeken · 3,8%
-
6
Carnations
200 bezoeken · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 bezoeken · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 bezoeken · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 bezoeken · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 bezoeken · 1,9%
Wanneer is het dossier van Ignacio Pinazo Camarlench geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Wanneer worden de werken van Ignacio Pinazo Camarlench bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Ignacio Pinazo Camarlench?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 24,0% | 24,5% |
| Zachte schaduw | 32,0% | 26,4% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 20,8% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 24,5% |
| Lichtgevend | 2,0% | 3,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,0% | 24,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 9,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 47,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,0% | 18,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 55,0% | 42,5% |
| Neutrale kleuren | 20,0% | 36,2% |
| Donkere tinten | 25,0% | 21,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 18,9% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 43,4% |
| Levendig | 18,0% | 37,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 13,2% |
| Zacht | 24,0% | 17,0% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 17,0% |
| Krachtig contrast | 34,0% | 30,2% |
| Verklaring | 20,0% | 22,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 3,8% |
| Zacht gemengd palet | 22,0% | 22,6% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 26,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 37,7% |
| Harmonieus palet | 12,0% | 9,4% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Ignacio Pinazo Camarlench, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In his final moments, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Cid’s Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Desnudo de frente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Ignacio Pinazo Camarlench per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.100 | 93,8% |
| telefoons | 400 | 6,2% |
In welke talen wordt Ignacio Pinazo Camarlench geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Ignacio Pinazo Camarlench, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Ignacio Pinazo Camarlench
Welk werk van Ignacio Pinazo Camarlench wordt het vaakst bekeken?
- Allegorie van liefde eerst, met 400 bezoeken en 8% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Ignacio Pinazo Camarlench op WikiOO.org?
- 6.500 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina, 4.600 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Ignacio Pinazo Camarlench?
- Ze maken gebruik van apparaten (94%) en telefoons (6%); apparaten is goed voor 94% van de consultaties.
Welke werken van Ignacio Pinazo Camarlench sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Levendig (Kleurintensiteit) ontvangen 38% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.