Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Isaac Robert Cruikshank op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Isaac Robert Cruikshank: de statistieken in het kort
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After is het meest bekeken werk van Isaac Robert Cruikshank: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Vaak geraadpleegd: A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor. en Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates. Totaal aantal weergaven: 1.000 (200 artiestenpagina's, 800 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Zachte schaduw (Lichtsterkte), 38% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.
Top 7 werken van Isaac Robert Cruikshank op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Isaac Robert Cruikshank.
-
1
The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After
200 bezoeken · 25,0%
-
2
A sailor with a bandaged eye consulting a quack doctor.
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Two doctors quarreling whilst their patient deteriorates
100 bezoeken · 12,5%
-
4
A Man-Mid-Wife, or a newly discovered animal not Known in Buffon's time
100 bezoeken · 12,5%
-
5
A group of physicians wrongly diagnosing the case of a pregn
100 bezoeken · 12,5%
-
6
The Portsmouth Royal Mail Near Fareham, Hampshire
100 bezoeken · 12,5%
-
7
Sketch
100 bezoeken · 12,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Isaac Robert Cruikshank record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Isaac Robert Cruikshank?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Isaac Robert Cruikshank worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 9,4% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 18,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 46,9% | 50,0% |
| Lichtgevend | 18,8% | 12,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,9% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,1% | 37,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 75,9% | 57,1% |
| Aardse tinten | 17,2% | 28,6% |
| Pasteltinten | 6,9% | 14,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,5% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 59,4% | 50,0% |
| Levendig | 3,1% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,2% | 0,0% |
| Zacht | 15,6% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 6,2% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 28,1% | 12,5% |
| Verklaring | 43,8% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 3,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,1% | 12,5% |
| Harmonieus palet | 37,5% | 25,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Isaac Robert Cruikshank over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two doctors quarreling whil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| William Patrick Of Roughwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Portsmouth Royal Mail N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom ^ Jerry visiting the St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sailor with a bandaged ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Robert Price kneeling on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping In Sacks, Drawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A foolish man kissing a rib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Orders of St. Pet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A doctor reprimanding an ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Isaac Robert Cruikshank naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Isaac Robert Cruikshank, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 300 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 400 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Isaac Robert Cruikshank: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Isaac Robert Cruikshank?
- The Humours of Belvoir Castle - - or the Morning After: 200 weergaven, 25% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 7.
Wat is het lezerspubliek van Isaac Robert Cruikshank?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden (200 pagina's van de kunstenaar, 800 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Isaac Robert Cruikshank?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 38% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.