Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ivon Hitchens op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ivon Hitchens: de statistieken in het kort
Blue Shadows is het meest bekeken werk van Ivon Hitchens: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Flowers in a Window en The Chinese Bowl. Totaal aantal weergaven: 3.500 (800 artiestenpagina's, 2.700 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.800 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (89%) en telefoons (11%) Waargenomen voorkeur: Natuurlijk (Sfeer), 50% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
Top 10 werken van Ivon Hitchens op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Ivon Hitchens.
-
1
Blue Shadows, 1940
300 bezoeken · 8,6%
-
2
Flowers in a Window
300 bezoeken · 8,6%
-
3
The Chinese Bowl, 1936
200 bezoeken · 5,7%
-
4
Flowers in a Vase, 1936
200 bezoeken · 5,7%
-
5
Flower Piece, 1943
100 bezoeken · 2,9%
-
6
Curved Barn (The Barn), 1922
100 bezoeken · 2,9%
-
7
Autumn Stream, 1940
100 bezoeken · 2,9%
-
8
Spring in Eden, 1925
100 bezoeken · 2,9%
-
9
Sussex, Spring, 1933
100 bezoeken · 2,9%
-
10
The Water Mill, 1948
100 bezoeken · 2,9%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Ivon Hitchens record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 2.300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Ivon Hitchens?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Ivon Hitchens worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 50,0% |
| Natuurlijk | 0,0% | 50,0% |
| Nostalgisch | 50,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 5,7% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 31,4% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 14,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 8,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,0% | 20,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 34,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 34,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,0% | 11,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 62,5% | 56,0% |
| Neutrale kleuren | 18,8% | 36,0% |
| Donkere tinten | 18,8% | 8,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 11,4% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 62,9% |
| Levendig | 22,0% | 25,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 2,9% |
| Zacht | 34,0% | 51,4% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 20,0% |
| Verklaring | 18,0% | 11,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 34,0% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 5,7% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 40,0% |
| Harmonieus palet | 4,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Ivon Hitchens over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Balcony View, Iping Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Bryson Bellot (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Shropshire Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Red Curtain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Ivon Hitchens bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.100 | 88,6% |
| telefoons | 400 | 11,4% |
Wat is de verdeling van de lezers van Ivon Hitchens naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Ivon Hitchens, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Ivon Hitchens: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Ivon Hitchens?
- Blue Shadows: 300 weergaven, 9% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Ivon Hitchens?
- 3.500 bezoeken in twaalf maanden (800 pagina's van de kunstenaar, 2.700 werken).
Wordt Ivon Hitchens vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (89%) en telefoons (11%); apparaten loopt voor met 89%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Ivon Hitchens?
- Ja, Natuurlijk (Sfeer): 50% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.