Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jacob Kainen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jacob Kainen: de statistieken in het kort
Woman with Dark Hair is het meest bekeken werk van Jacob Kainen: 1.200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Color Guard en (Russian Suite) Pushkin. Totaal aantal weergaven: 5.300 (700 artiestenpagina's, 4.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (4.800 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (79%), telefoons (19%) en tablets (2%) Waargenomen voorkeur: Verklaring (Contrast), 75% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.
Top 10 werken van Jacob Kainen op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Jacob Kainen.
-
1
Woman with Dark Hair, 1959
1.200 bezoeken · 25,0%
-
2
Color Guard, 1973
300 bezoeken · 6,2%
-
3
(Russian Suite) Pushkin, 1973
300 bezoeken · 6,2%
-
4
Midnight, 1965
200 bezoeken · 4,2%
-
5
Forest Bird, 1950
200 bezoeken · 4,2%
-
6
Back, 1966
200 bezoeken · 4,2%
-
7
Cosmo Queen, 1972
200 bezoeken · 4,2%
-
8
Cafeteria, 1936
100 bezoeken · 2,1%
-
9
Luminary, 1976
100 bezoeken · 2,1%
-
10
Pastorale, 1935
100 bezoeken · 2,1%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Jacob Kainen record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 4.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Jacob Kainen?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Jacob Kainen worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 47,9% |
| Algehele helderheid: licht | 44,0% | 25,0% |
| Lichtgevend | 24,0% | 18,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,0% | 41,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 37,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 4,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 70,5% | 73,5% |
| Aardse tinten | 9,1% | 17,6% |
| Donkere tinten | 4,5% | 8,8% |
| Pasteltinten | 11,4% | 0,0% |
| Monochroom | 2,3% | 0,0% |
| Zonsondergang | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 52,1% |
| Levendig | 22,0% | 14,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 6,2% |
| Zacht | 18,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 4,2% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 6,2% |
| Verklaring | 48,0% | 75,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 27,1% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 27,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 39,6% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 6,2% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Jacob Kainen over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hot Dog Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Enforcer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Way XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rose Cocoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Midnight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flightmaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Telephoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| M Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Men Crawling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Jacob Kainen bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.200 | 79,2% |
| telefoons | 1.000 | 18,9% |
| tablets | 100 | 1,9% |
Wat is de verdeling van de lezers van Jacob Kainen naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Jacob Kainen, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Jacob Kainen: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Jacob Kainen?
- Woman with Dark Hair: 1.200 weergaven, 25% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Jacob Kainen?
- 5.300 bezoeken in twaalf maanden (700 pagina's van de kunstenaar, 4.600 werken).
Wordt Jacob Kainen vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (79%), telefoons (19%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 79%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Jacob Kainen?
- Ja, Verklaring (Contrast): 75% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.