Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Durden op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Durden: de statistieken in het kort
Summer in Cumberland is het meest bekeken werk van James Durden: 2.600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 87% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Betty and Chow en The German Submarine Attack – Coke Ovens on Fire at Harrington. Totaal aantal weergaven: 3.800 (1.900 artiestenpagina's, 1.900 kunstwerken). Stijging van 650% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.800 bezoeken). Apparaatverdeling: telefoons (53%), apparaten (39%) en tablets (8%) Waargenomen voorkeur: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging), 87% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.
Top 4 werken van James Durden op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van James Durden.
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het James Durden record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 1.000 | 500 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van James Durden?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van James Durden worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 25,0% | 3,3% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 3,3% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 86,7% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,0% | 6,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,5% | 6,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,5% | 86,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 62,5% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 37,5% | 93,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 50,0% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 86,7% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 3,3% |
| Zacht gemengd palet | 25,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 90,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van James Durden over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 200 | 0 | 500 |
| The German Submarine Attack… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Betty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Bunch, Flowers in Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Betty and Chow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Country Auction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt James Durden bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 2.000 | 52,6% |
| apparaten | 1.500 | 39,5% |
| tablets | 300 | 7,9% |
Wat is de verdeling van de lezers van James Durden naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 1.100 | 91,7% |
| Duits | 100 | 8,3% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van James Durden, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 700 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 200 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 300 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 400 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 500 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 500 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
James Durden: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van James Durden?
- Summer in Cumberland: 2.600 weergaven, 87% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 4.
Wat is het lezerspubliek van James Durden?
- 3.800 bezoeken in twaalf maanden (1.900 pagina's van de kunstenaar, 1.900 werken).
Wordt James Durden vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over telefoons (53%), apparaten (39%) en tablets (8%); telefoons loopt voor met 53%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van James Durden?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 87% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.