Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Peel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Peel: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van James Peel in de WikiOO.org-database Roke Farm, Witley, Surrey: 200 weergaven, wat 17% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Borrowdale, Cumbria en Church Field at Edmonton. De pagina's van James Peel zijn 1.600 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 1.100 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Lezers raadplegen Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 39% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van James Peel
Werken van James Peel gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Roke Farm, Witley, Surrey
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Borrowdale, Cumbria
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Church Field at Edmonton, 1869
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Landscape with a River, 1877
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Totteridge, near Hampstead, 1900
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Near Rosthwaite
100 bezoeken · 8,3%
-
7
The Head of Loch Lomond
100 bezoeken · 8,3%
-
8
The Reaper
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Cotherstone, Yorkshire
100 bezoeken · 8,3%
-
10
Landscape with Cows
100 bezoeken · 8,3%
Hoe vaak wordt het dossier van James Peel per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van James Peel bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van James Peel bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,4% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 21,9% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 56,1% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 19,5% | 25,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 19,5% | 8,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 39,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,6% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,9% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 43,3% | 50,0% |
| Aardse tinten | 43,3% | 40,0% |
| Donkere tinten | 13,3% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,9% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 65,8% | 58,3% |
| Levendig | 12,2% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,4% | 0,0% |
| Zacht | 7,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 7,3% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 14,6% | 16,7% |
| Verklaring | 68,3% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,6% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,9% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,2% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 46,3% | 50,0% |
Welke werken van James Peel worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moel Siabod, North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Easby Abbey, North Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mill near Sheppard, Devon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James McAllister Hall ( ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyfyng Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pont y Pant and the Lledr V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Rosthwaite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cows and Cow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt James Peel geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van James Peel zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van James Peel
Welke werken van James Peel worden het meest bekeken?
- Roke Farm, Witley, Surrey, met 200 weergaven (17% van alle weergaven van James Peel). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt James Peel opgezocht op WikiOO.org?
- 1.600 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.100 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van James Peel geven lezers de voorkeur?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 50% van de bezoeken, tegenover 39% van de catalogus.