Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Pollard op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Pollard: de statistieken in het kort
The London-manchester Stage Coach is het meest bekeken werk van James Pollard: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Vaak geraadpleegd: An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London en Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. Totaal aantal weergaven: 2.000 (700 artiestenpagina's, 1.300 kunstwerken). Daling van 67% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.100 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Krachtig contrast (Contrast), 44% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.
Top 10 werken van James Pollard op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van James Pollard.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 bezoeken · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 bezoeken · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 bezoeken · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 bezoeken · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 bezoeken · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 bezoeken · 5,6%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het James Pollard record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van James Pollard?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van James Pollard worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,0% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 27,8% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 22,0% | 22,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,0% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 27,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 11,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 53,5% | 70,6% |
| Neutrale kleuren | 30,2% | 29,4% |
| Donkere tinten | 14,0% | 0,0% |
| Metallic tinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 44,4% |
| Levendig | 16,0% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 26,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 44,4% |
| Verklaring | 34,0% | 22,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 56,0% | 61,1% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 11,1% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van James Pollard over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van James Pollard naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van James Pollard, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 600 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 700 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 900 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
James Pollard: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van James Pollard?
- The London-manchester Stage Coach: 300 weergaven, 17% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van James Pollard?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden (700 pagina's van de kunstenaar, 1.300 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van James Pollard?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 44% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.