Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Stark op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Stark: de statistieken in het kort
Landscape With A Cottage is het meest bekeken werk van James Stark: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Sheep Washing en Travellers On A Wooded Track. Totaal aantal weergaven: 3.100 (500 artiestenpagina's, 2.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.800 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (97%) en telefoons (3%) Waargenomen voorkeur: Gebalanceerd (Contrast), 16% van de bezoeken voor 4% van de catalogus.
Top 10 werken van James Stark op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van James Stark.
-
1
Landscape With A Cottage
200 bezoeken · 6,5%
-
2
Sheep Washing
200 bezoeken · 6,5%
-
3
Travellers On A Wooded Track
200 bezoeken · 6,5%
-
4
Milking The Cows
200 bezoeken · 6,5%
-
5
A View Through Trees With A Horseman And Other Figures, Cattle And Sheep
100 bezoeken · 3,2%
-
6
Travellers Resting On A Wooded Track
100 bezoeken · 3,2%
-
7
Distant View Of Windsor
100 bezoeken · 3,2%
-
8
Lane Scene, With Horseman Talking To A Woman
100 bezoeken · 3,2%
-
9
The Edge Of A Wood
100 bezoeken · 3,2%
-
10
Wooded Lane With Cottages And A Figure In Red
100 bezoeken · 3,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het James Stark record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 2.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van James Stark?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van James Stark worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 9,7% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 29,0% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 45,2% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 16,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,0% | 9,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 32,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,0% | 48,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 9,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,0% | 52,2% |
| Neutrale kleuren | 34,3% | 34,8% |
| Donkere tinten | 5,7% | 13,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 12,9% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 77,4% |
| Levendig | 8,0% | 9,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 3,2% |
| Zacht | 8,0% | 3,2% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 16,1% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 16,1% |
| Verklaring | 62,0% | 61,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 6,5% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 3,2% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 3,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 29,0% |
| Harmonieus palet | 46,0% | 58,1% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van James Stark over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Road Scene At Intwood, Norf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footbridge Over A Stream, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Lane With Cottages A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View Of Windsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With A Path Betwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep Washing, Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lloyd's Pulpit, Festiniog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape With Figures At A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt James Stark bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.000 | 96,8% |
| telefoons | 100 | 3,2% |
Wat is de verdeling van de lezers van James Stark naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van James Stark, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
James Stark: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van James Stark?
- Landscape With A Cottage: 200 weergaven, 6% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van James Stark?
- 3.100 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 2.600 werken).
Wordt James Stark vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (97%) en telefoons (3%); apparaten loopt voor met 97%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van James Stark?
- Ja, Gebalanceerd (Contrast): 16% van de bezoeken voor 4% van de catalogus.